Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Lusterko ma i sie gapi widzac nas :D tak teraz jest poki ma kolyske tyłem do 13kg. Kumpla dzieci siedziały do 4 r.z. tyłem i zadowolone, bo nie znaja innej opcji. Pozniejszy fotelik juz pewnie wezmę przodem gdy dzieciak silniejszy bedzie, szyja nie taka wiotka. Teraz to jak opadajacy ciezarek na patyczku.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fotelik po wielu dniach narad z Marzeną wzięliśmy Be Safe montowany przodem na pasy bez isofixa. Kupiliśmy w sklepie stacjonarnym Bobowózki, który serdecznie polecam za fachowość obsługi. Montowany yłem odpadał bo syn jest wysoki jak na swój wiek i ma długie nogi, poza tym na myśl o ubrudzonym oparciu od bucików dostawałem gorączki. Fotel sprawuje się ok póki co. 

 

Jak u was z przeziębieniem u dzieciaków bywa? Moje tamagotchi poszło do żłobka i po kilku dniach dostało mega katar, kaszle i generalnie apetyt słaby. Bieganie po lekarzach też syf - ten kraj jest chory. Lecimy z inhalacjami. Polecam inhalatory firmy Sanity. Dla mniejszych dzieci jest końcówka w postaci smoczka. @_Red_ Jak u twojego asa ze zdrowiem? Miał już 1 katar. Ile ma zębów? U mnie 8. :cool:

Odnośnik do komentarza

Balbym sie ponizej 1.5 roku sadzac dzieciaka przodem, no ale zycze bezpieczeństwa (serio). By uniknąć zabrudzen kupiliśmy folie na te cześć kanapy.

 

Byl chory pare razy na ogolne przeziebienie, najgorzej z odsysaniem kataru (strasznie się wyrywal przed "Katarkiem" do odkurzacza). Od 2 tyg zabieramy do żłobka to pewnie przyniesie sporo świństw po drodze.

Odnośnik do komentarza

Bo po roku oboje rodziców pracuje, bo zona robi specjalizacje i musi wrocic po macierzynskim. Bo dziadkowie od 100 do 400km stad. Bo niania to od 2500 zl na miesiąc i nie chcemy obcej baby w domu. Bo zlobek jest w lokalu obok i zajmuje 5 minut by go odstawic. Bo ma tam opieke, inne dzieci do poznawania a nie w kolko dom i dom.

 

Nie rozumiem pytania o 2018 i zlobki, do przedszkola i szkoły tez pewnie wstyd bedzie puscic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...