Jump to content

Rodzicielstwo


krupek

Recommended Posts

Pytanie do forumowych ojców. Czy kupa własnych dzieci nie śmierdzi, czy po prostu trzeba się przyzwyczaić? Jak przebierałem ostatnio siostrzenicę to musiałem na raty i wychodzić się przewietrzyć na taras, bo brało mnie na pawia.

 

O tak miałem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=I1LI7ndOcGU

 

Tylko gorzej, bo z 2 razy dłużej mi to zajęło.

Edited by krupek
Link to comment

Co prawda mój syn ma już 5 lat ale jakoś jego kasztany nie zrażały mnie tak bardzo (może dlatego że jestem po Ratownictwie Medycznym i swoje w życiu już widziałem). Syn odchował się praktycznie na mleku i kaszkach więc nie było z tym problemu. Ale teraz jak zrobi kupę normalnie na sedesie i przybiega do taty by mu dupę podetrzeć to wydaje mi się że zajeżdża kupskiem bardziej niż gdy był oseskiem :P

Link to comment

To się ciesz że nie musi brać żelaza. Moja nie dość że waliła klocki wielkości laski kiełbasy to jeszcze waliło strasznie.

 

Ogólnie ja swoim bez problemu zmieniałem. Gorzej było gdy miałem zmienić chrześniakowi. Wtedy zbierało mi się na pawia.

Edited by xtomashx
Link to comment

Jak to u Was jest z tym ojcostwem? Zaplanowana akcja czy raczej niespodzianka? Wychowanie dziecka wydaje się być naturalną koleją rzeczy i sytuację w której mojej spóźniał się okres początkowo wywoływały stres, ale potem szła już akceptacja. Jak do tej pory same fałszywe alarmy, ale z perspektywy mojej sytuacji emocjonalno-finansowej nie planuję mieć dzieci.

 

Przeraża mnie wizja wiązania się z jedną kobietą, poświęcania całego swojego czasu innym, przyjęcie obowiązku na który nie mam siły ani chęci.

 

Tatusiowie, jesteście szczęśliwi?

Edited by Paolo de Vesir
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.