Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zwykłe przeziębienie córki i jakieś probiotyki dla syna, doktorek ostro zaszalał, dzisiaj w aptece pozostawione 186 zł, w wersji z zamiennikami, inaczej pewnie 250.

Nie wiem co odpier,dala tym lekarzom, ale czasami czuję że traktują dzieciaki jak świnki doświadczalne na nowe leki na rynku. jak to jest do ch,uja że co recepta to nowe nazwy widzę.

Podważać nie mam co raczej, bo wiem że lekarz jest bardzo dobry, w końcu jeździ Arteonem :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

probiotyki? pierwsze słyszę. ja całe dzieciństwo piłem proste babcine syropki, nigdy tabletki/antybiotyki i do dzisiaj praktycznie nie choruję. Wiem że to głupie i pewnie niczym nie poparte, ale od zawsze mam jakąś awersję i nieufność do tabletek. Syropek plus wygrzanie się w łóżku i każde przeziębienie minie :rayos:

Odnośnik do komentarza

Przecież probiotyki to nie antybiotyk, tylko szczep bakterii. Jogurtu za gnoja nie jadles?

 

A mi w koncu przeszly zatoki kurowane od stycznia i jak tylko skonczyla sie żółta flegma to zaczalem smarkac wodą i boli gardło. Zaraz bedzie przeziebienie trwajace kwartal, do chooya pana. Pewnie mlody co chwila nowe zarazki znosi ze żłobka do chaty.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2019 o 22:31, milan napisał:

Zwykłe przeziębienie córki i jakieś probiotyki dla syna, doktorek ostro zaszalał, dzisiaj w aptece pozostawione 186 zł, w wersji z zamiennikami, inaczej pewnie 250.

Nie wiem co odpier,dala tym lekarzom, ale czasami czuję że traktują dzieciaki jak świnki doświadczalne na nowe leki na rynku. jak to jest do ch,uja że co recepta to nowe nazwy widzę.

Podważać nie mam co raczej, bo wiem że lekarz jest bardzo dobry, w końcu jeździ Arteonem :nosacz2:

173 zl na leki dla jednego dziecka na cos w stylu anginy :nosacz: Feel you.

3 tyg chorowania, 5 dni zlobek i od nowa.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, _Red_ napisał:

173 zl na leki dla jednego dziecka na cos w stylu anginy :nosacz: Feel you.

3 tyg chorowania, 5 dni zlobek i od nowa.

 

:smutas: :lapka:

 

Mój synek ma już pierwsze buciki - jak takie malutkie buciki mogą 220 zł kosztować? 

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza

Ja mam w okolicy tanią i tanszą, przyszpitalną. Kupione w tanszej wiec i tak pewnie wyszlo korzystnie. Z drugiej strony - żona wychodzi od lekarza to miala na celu isc, kupic, szybko wrocic do domu i leczyc, a nie jezdzic szukac gdzie bedzie taniej o pare zeta.

 

Odwolany urlop, kwatera w gorach, słuchanie żali pani gospodarz z tego powodu bo ile to klientów musiała odwołać z powodu rezerwacji naszych pokojów, ech. Żem zły. 

 

No i szkoda malucha faszerowac antybiotykami czesto. Dodatkowo podczas infekcji osluchano jakis szmer nad sercem, co ponoć moze wynikac z zakazenia drog oddechowych, ale jak po wyzdrowieniu nie przejdzie to tfu, odpukac, mam nadzieje ze nie zaczna sie problemy kardio.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Też to miałem u syna, na pewno  wszystko będzie ok, zniknęło po infekcji.

25 minut temu, Mejm napisał:

Milan masz 500 plusa to chyba ci starczylo na te leki za 183zl.

 

Czy z lekami dla dzieci jest jak ze wszystkim innym dla dzieci - producenci (oczywiscie w trosce o maluchow) dopier.dalaja wieksze ceny bo co, dziecku nie kupisz?

No ale jak poznaniak narzeka na ceny to nie znaczy że nie ma, to znaczy że narzeka :(

Ja sądzę że tak trochę ejst, ale zasłaniają się dodatkowymi badaniami bo dla dzieci.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...