Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, _Red_ napisał:

U nas kombo woda morska, inhalacje (nebulizatorem) z sola fizjologiczna a po tym zmiękczeniu odkurzacz i ustawienie katarka pod dobrym kątem, az nagle z zatoki potrafi wyskoczyć pół litra. Ciarki z ulgi przechodzą. 

 

To widocznie ciągle coś źle robię. Spróbuję pod innymi kątami. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A spłodziłeś już jakieś, że wiesz czy co?

 

U mojego synka żłobek zbiera żniwo. 1340 zł na miesiąc i dzieciak jest tam średnio 10 dni w miesiącu bo pozostałe w domu chory. Teraz trochę wyzdrowiał to od dzisiaj znowu gorączka 39 stopni prawie i kaszle. Jutro lekarz i na wychowawczy trzeba iść bo ostatnio żona była. @_Red_ Jak u ciebie?

Odnośnik do komentarza

Widzę, że co niektórzy mają etap żłobka. Tak jak piszesz @Krystyna JJanda to jest całkowicie normalne. Mój jak chodził do żłobka to tak z 3-4 dni był, a potem tydzien albo dwa chorował i tak cały czas, można normalnie o(nene)ieć... Moja przez cały okres żłobka nie mogła iśc do pracy. Teraz młody chodzi do przedszkola i już jest lepiej, ale też do rewelacji jeszcze brakuje. Ostatnio przed nowym rokiem dostał zapalenie uszu, no to antybiotyk siedział 5 dni w domu. Po nowym roku wrócił do przedszkola po trzech dniach dostał temperatury i znowy nawrót zapalenia uszu, znowu antybiotyk tym razem 7 dni... Teraz do przedszkola chodzi dopiero 2 dzień i już ma troche katar. Strach się bać co będzie dalej...:unknown:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Krystyna JJanda napisał:

A spłodziłeś już jakieś, że wiesz czy co?

 

U mojego synka żłobek zbiera żniwo. 1340 zł na miesiąc i dzieciak jest tam średnio 10 dni w miesiącu bo pozostałe w domu chory. Teraz trochę wyzdrowiał to od dzisiaj znowu gorączka 39 stopni prawie i kaszle. Jutro lekarz i na wychowawczy trzeba iść bo ostatnio żona była. @_Red_ Jak u ciebie?

Drugi tydzien zajmuja sie nim raz jedni raz drudzy dziadkowie bo kończy chorobe po antybiotyku. Teraz pewnie jak wroci do zlobka na chwile to oslabiony złapie kolejne guvno.

Odnośnik do komentarza

Jakbym był psem i ktoś by mnie pasztetem uraczył to bym mu nas.rał do butów. :lapka:

 

10 godzin temu, II KoBik II napisał:

Slabe te dzieci teraz tak jak te jełopy dorosłe w pracy. Katarek i juz pizda gleba. Umiera. :reggie:

 

Idź sobie o gierkach popisz bo o tym masz pojęcie. 

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, grzybiarz napisał:

prze(pipi)ane urodzić się z taką wadą :/
Tak jak widzę małe dzieciaki w okularach i grubych szkłach.

 

Pewnie, że najlepiej żeby maluchy były zdrowe ale z dwojga złego lepiej jak maluszek ma tak od początku niż jak nagle zapadnie na jakąś chorobę. A do filmiku co Milan wrzucił oczywiście się popłakałem więc dziękuję bardzo. Krzywda dziecka dla mnie najgorsza. :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...