Skocz do zawartości

Pitbull: Ostatni Pies


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Po "Niebezpiecznych Kobietach" olewam. Fatalne udźwiękowienie, słabiutkie żarty i ten chaos narracyjny. Jaka jest szansa, że tym razem się uda?

Reżyserem jest Pasikowski a nie łysy kretyn, nowe Pitbulle były czymś w rodzaju spin-offu, w Ostatnim Psie powrót do Despera, na 90% obsadzonego w roli głównej. 

Doda niestety na ekranie, choć ja obstawiam, że nawet jak dadzą jej dużą rolę, to nie będzie musiała grać, a jedynie być sobą. Przecież podobnie było z Werką Rosati- 'mój tato cię zaje.bie' xD.

Odnośnik do komentarza

Gebels to był mocny punkt, ale tak między nami, to czy jego postać i pan Grabowski nie są zwyczajne za stare na pracę w policji? Siedzenie za biurkiem jeszcze zrozumiem, ale bieganie z bronią i przeprowadzanie czynności na świadkach może wyjść zabawnie w wykonaniu 65 latka, który nie wygląda jak Arnie czy Sly.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pasikowski:

 

 

 

– Staję na planie Pitbulla 3 jak przed największym wyzwaniem w życiu. Przyjdzie mi się bowiem zmierzyć nie tylko z gigantycznym sukcesem finansowym poprzednich dwóch części, ale także z legendą i doskonałością serialu sprzed 12 lat. Zostawiony sam sobie pewnie bym się nie podjął, ale szczęśliwie wspierają mnie producent wspomnianych blockbusterów Emil Stępień i gwiazdorzy kultowego serialu: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr i Jadwiga Jankowska-Cieślak. Nasz film nie będzie to jednak prosty miks artystycznego serialu sprzed lat i kasowych filmów z zeszłego roku, ponieważ… zmienił się reżyser i scenarzysta.  Próbuję nakręcić sensacyjny film tak, jak potrafię najlepiej zrobić to ja. Nie imituję stylu mojego znakomitego poprzednika. Może stąd tytuł filmu Pitbull. Ostatni pies. Niby gatunkowo pitbull, ale w szerszym znaczeniu jednak pies. Będzie więc dużo starego, ale też więcej nowości. Najbardziej oczekuję występu Doroty Rabczewskiej znanej Państwu bardziej jako Doda, i nowej muzyki, z którą pierwszy raz będę miał do czynienia. A o czym jest film? Jak zwykle o twardej przyjaźni, zasadach, tyrani złych ludzi i oczywiście o miłości.

 

I opis fabuły:

 

 

 

 

 

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. Dlatego, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. W tym samym czasie w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…(w tej roli Doda)

 

 

 

Czyli nie ma odcięcia od fabuły poprzednich dwóch części.

 

Pitbull.-Ostatni-pies2-foto-Maciej-Hachl

 

:D

 

Są też fotki z filmu w linku:

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/zdjecia-z-filmu-pitbull-ostatni-pies-jest-opis-fabuly-2478106

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.