Skocz do zawartości

Guacamelee! 2


kes

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, giger_andrus napisał:

Trochę mnie dziwi taka sytuacja. Grając w jedynkę w sumie nie dało się zabłądzić. System umiejętności, które otwierają drogę do kolejnych lokacji prowadził za rączkę. Przykładowo nie miałem dasha to nie wszedłem do krainy gdzie trzeba go używać. 
Czy w dwójce serio się to zmieniło?

 

Nie, nie zmieniło dlatego też się dziwię, że kolega się zaciął. Stawiam, że coś musiał ominąć albo lami :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dobra koledzy, wymiękam i porzucam tą grę. Z poziomu gry nie można zmienić swojej lokalizacji, żeby wbić jakieś ukryte bonusy, dostępne po upgradach umiejętności.

1 minutę temu, mugen napisał:

Nie rozumiem w czym masz problem, jesteś tam gdzie na pierwszym screenie, po co? Jak sobie przejdziesz , albo dasz quit i load, to będziesz przy 'ołtarzu' z drugiego screena i idziesz w rejon mapy z trzeciego.

rbANqHu.jpg

O dzięki, jakieś światełko w tunelu

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, mugen napisał:
12 minut temu, tukan napisał:

coś mi świta z tym fragmentem na screenach wyżej że był kur/ewsko trudny znaczy trzeba było bardzo dobrze wykminić timing i musiałem obejrzeć na yt jak ktoś to przechodzi

 

Na YT gostek przefrunął to pod postacią ptaka. Tylko, że nie mam takiego skilla dla ptaka (jeszcze).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Lekki offtop będzie bo nie chce mi szukać tematu o jedynce. Wróciłem do jedynki po bardzo długim czasie. Nie chce mi się jej zaczynać od nowa więc wracam w rozgrzebany temat bo platynka musi być. Przypomnijcie mi bo kompletnie zapomniałem dwóch rzeczy. Co dają te żółte kwadraciki pod paskiem energii (klepie właśnie bossa w Sierra Morena i ile bym mu combów nie doyebał to kwadraciki zawsze są full) no i najważniejsze pytanie jak się ściąga białą osłonkę z przeciwników? Tak wiem to wszystko było wytłumaczone na początku gry ale nie chce mi się zaczynać od zera a google chooya wie w tym temacie.

Thank you from mountain!

p.s screen przypadkowo podglądowy

ef1a29e475bc4.jpg

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...