Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Mi juz na Stemie brakuje tylko FF VI i FF X do pelnej kolekcji i kiedys usiade, zaloze cieple kapcie na moje stare stopy, ugotuje kakako i zaczne je przechodzic chronologicznie :banderas:

 

A Silver Case Sudy odkad zobaczylem u oFiego wyladowal u mnie na WL do kupienia kiedyś, uwielbiam takie schizowe gierki, nie wiem jakim cudem ten remaster przelecial obok mojego radaru a 25th ward mam na WL, nawet nie wiedzac ze to sequel :yao:

 

Dla mnie FFT > FF7 > FF6 > FF8 > FFX > FF9 > FF4 > FF5 i dalej.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

7TnrVDk.png

05itbNB.png

 

O_____o

jestem totalnie poskładany, nie wiem co powiedzieć. Ależ będzie smok rozgrzany po zjeździe z domu rodzinnego :obama: 

Dziękuję serdecznie! Magia świąt w pełni, mimo, że już po świętach

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wy chyba chcecie, żebym ja dzisiaj nie zasnął :pawel: 

Rayos, żebyś Ty nie miał komornika na karku! Dziękuję serdecznie :wub: 

5vanSre.png

 

Dobrze, że nie ma mnie w Berlinie, bo by pomyśleli, że III WŚ się zaczęła na widok tych bomb z Polski :rotfl: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Panowie cudowny event, ale ja oficjalnie oglaszam bankructwo, takze jesli ktos sie poczul w tym roku w jakikolwiek sposob pominiety czy nie byl zadowolony z ilosci prezentow to najszczerzej przepraszam, postaram sie w nastepnym roku byc przygotowany a nie tak jak w tym :)

Dziekuje wszystkim za cudowne prezenty i za to ze moglem w tym uczestniczyc i dac mam nadzieje TYLEEE radosci :)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, raven_raven napisał:

Wy chyba chcecie, żebym ja dzisiaj nie zasnął :pawel: 

Rayos, żebyś Ty nie miał komornika na karku! Dziękuję serdecznie :wub: 

5vanSre.png

 

Dobrze, że nie ma mnie w Berlinie, bo by pomyśleli, że III WŚ się zaczęła na widok tych bomb z Polski :rotfl: 

Komornik już jedzie do Rayosa, właśnie otrzymałem tytuł :yakubu:

Odnośnik do komentarza

23lawpu.png

 

W kodziku była Nex Machina :banderas: 

Akurat jestem świeżo po nowym sezonie Twin Peaks a słyszałem że Virginia to gierka w klimatach Lyncha. Będzie grane i przezywane :ohboy: 

Nex Machina na ja (pipi)ę znowu trafiłeś dawno nie grałem w nic od twórców resogun za którym przepadam, nawet oglądałem dzisiaj filmik df po którym mam jeszcze większą ochotę na gierkę.

 

Najlepsze prezenty urodzinowe ever,  dziękuje za życzenia i gry :lapka: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj ostatnie prezenty. Obdarowałem wszystkich co brali udział w zabawie (poza jedną osobą bo mnie do znajomych nie oddała na steam) i kilka osób które w zabawie nie uczestniczyło. Dobrze czas o podsumowanie ode mnie.

 

Cały pomysł na mikołaja z forumkiem to był strzał w dziesiątkę. Dziękuję pomysłodawcom. Rok temu byłem nie przygotowany i nie każdego udało mi się obdarować. W tym roku mimo budżetu napiętego starałem się zadowolić każdego jakimś skromny podarunkiem. Niektórzy dostali coś droższego niektórzy coś tańszego ale starałem się dawać zawsze grę którą sam ograłem, którą mogę polecić lub którą sam chciałbym dostać :) Nigdy dawanie prezentów nie sprawiało mi takiej frajdy jak tutaj. W pewnym momencie budżet przekroczyłem jak pewnie każdy tutaj ale kupowałem dalej. Postanowiłem już że spellforce 3 czy football manager 2018 poczekają do marca. Obecnie budżet growy wydałem na kilka miesięcy do przodu. Było warto. Cieszę się z każdego prezentu który dałem. Za rok postaram się po doświadczeniach z tego roku wcześniej odkładać na zakupy. Mam nadzieję że skromne prezenty ode mnie się podobały. Dziękuję wszystkim którzy mnie obdarowali. Wszystkie prezenty trafione mam szczególnie jrpg'owego grania na miesiące. Nie wiem czy wszystkie jrpg przejdę do grudnia za rok ale się postaram :) 

 

Święta z powodu różnych zawirowań w większości spędziłem sam w domu. Prezentów żadnych pod choinką nie miałem i to wy i prezenty od was to było to światełko w tunelu :) Dziękuję . 

 

Dziękuję za naprawdę magiczne święta i polecam się za rok :)

 

 

Szczęśliwego Nowego Roku z forumkiem!

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Raven... Co...

 

iO8Vmzz.png

 

Ty...

 

NWJigUu.png

 

odyaniezrobiłeś :daddy:

 

Uw2M1aD.png

 

Jestem poruszony, wzruszony i wszystkie odmiany tychże feelsów teraz przeze mnie przepływają, mieszają się i robią mi w głowie sieczkę, mam rozwalony mózg na wszystkie strony świata, COOOOOO

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...