Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak apeluje zeby kazdy postustawial sobie gry, ktore chce najbardziej od pozycji 1 w dół, wtedy bedzie wiadomo na czym najbardziej zalezy. Jak ktos ma 50+ albo wiecej pozycji to niech chociaz pierwsze 10 albo 20 ustawi w miare tak jak mus sie marzy :sapek:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja powoli robię porządki w tej wishliście. Wywaliłem ze 20 pozycji, dodałem kilka nowych. Teraz będę co jakiś czas wchodził na stema i patrzył co jest na topie i co bym jeszcze tak naprawdę chciał (nie ma tego dużo w porównaniu z niektórymi tutaj osobami :mog:). Na samym końcu będę układał kolejność, ale jakiś taki pierwszy top10 złożyłem. :cool:

Odnośnik do komentarza

Juz sie martwilem ze selene zabraknie, a mikolajki bez selene to jak mendrek bez ps plusa :obama:

 

Zaraz dopisze :lapka:

 

@ireniqs ale ze kilka jednej osobie? Poprostu do koszyka wkladasz i dajesz komu wszystko wyslac.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dodalem wszystkich. Mialem troche wolnego czasu to wrzucilem tez linki do profilu kazdego zapisanego co ułatwi wam dodawanie sie nawzajem. Pamietajcie zeby przed swietami zaktualizowac swoja liste zyczen, wywalic smieci w które raczej nie bedziecie chcieli zagrac a dodaliscie je sto lat temu (po co koledzy z forumka maja marnowac hajs jak moga kupic cos dobrego), ustawic najwazniejsze gry w pozycji od 1-20 (lub 1-10 jak macie mniej, ale co szkodzi troche dodac zeby byl wiekszy wybor).

Odnośnik do komentarza

Chciałem załatwić sprawę po cichu, żeby nikomu przykrości nie zrobić, ale Velius się uparł, żebym tu napisał więc piszę...

 

Rezygnuję w tym roku z uczestnictwa w najlepszym evencie w dziejach forumka z przyczyn niezależnych ode mnie :frog: Nadal będę jednak zliczał wszystkie gierki, prowadził statystykę i zmontuję fajną infografikę na koniec (lepszą niż rok temu), będę obecny duchem. Udanej zabawy kochani! 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie mogę forumowego mikołaja przegapić, także :

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198059791993/

 

Rayos, ty masz pojęcie, że robiąc w tym momencie szum wokół własnej osoby, narażasz się na atak zmasowanego nalotu prezentów w kierunku twojego profilu?:notsure:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Divinity 2

hollow knight

dodatek do xcom 2

shrouded isle

cuphead

thimbleweed park

night in the woods

hellblade

hands of fate 2

dodatek do stellaris

torment

darkwood

observer 

dead cells

remaster planescape torment

steamworld dig 2

west of loathing

the end is night

 

To tak z głowy tytuły które albo ograłem albo mam zamiar. Nie jest to pełna lista ale kilka ciekawych pozycji do przejrzenia. 

Edytowane przez blantman
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...