Jump to content

Sign in to follow this  
Velius

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey

Recommended Posts

Myślę, że byłem ludzie na ulicy nie pokazują na mnie palcem xd

Muszę zrobić porządek na steamowej wishliście bo sporo tam starego barachła, nawet gry które nie wyszły (Hellraid). 

Ja tez robie wielkie sprzatanie, wrzucam tylko to co chce ograc i co napewno ogram. Z 300 pozycji narazie zszedlemna 170, mam zamiar do 100 odchudzic.

184, ale pechowo (lub nie) same dobre gierki tam :/ Trzeba będzie się jakoś zdecydować co na początek dać (lub możecie dać sortowanie po cenie i kupować mi te pierwsze :E)

Ja jednak apeluje zeby kazdy postustawial sobie gry, ktore chce najbardziej od pozycji 1 w dół, wtedy bedzie wiadomo na czym najbardziej zalezy. Jak ktos ma 50+ albo wiecej pozycji to niech chociaz pierwsze 10 albo 20 ustawi w miare tak jak mus sie marzy :sapek:

• Upvote 3

Ja powoli robię porządki w tej wishliście. Wywaliłem ze 20 pozycji, dodałem kilka nowych. Teraz będę co jakiś czas wchodził na stema i patrzył co jest na topie i co bym jeszcze tak naprawdę chciał (nie ma tego dużo w porównaniu z niektórymi tutaj osobami :mog:). Na samym końcu będę układał kolejność, ale jakiś taki pierwszy top10 złożyłem. :cool:

Pytanko natury technicznej, bo trochę jestem noob w temacie: da się wysyłać prezenty hurtem czy trzeba pojedynczo strzelać? :philosoraptor:

Juz sie martwilem ze selene zabraknie, a mikolajki bez selene to jak mendrek bez ps plusa :obama:

Zaraz dopisze :lapka:

@ireniqs ale ze kilka jednej osobie? Poprostu do koszyka wkladasz i dajesz komu wszystko wyslac.

Edited by Velius
  • Upvote 4

Ok, dzięki. O to właśnie pytałem. :) Już nawet nie pamiętam jak to było.

Wpiszcie mnie (pawelgr5). Jak poprzednio dodam do listy kazda osobe której nie mam jeszcze na liscie znajomych wiec na czas mikołajek proszę o przyjęcie.

Dodalem wszystkich. Mialem troche wolnego czasu to wrzucilem tez linki do profilu kazdego zapisanego co ułatwi wam dodawanie sie nawzajem. Pamietajcie zeby przed swietami zaktualizowac swoja liste zyczen, wywalic smieci w które raczej nie bedziecie chcieli zagrac a dodaliscie je sto lat temu (po co koledzy z forumka maja marnowac hajs jak moga kupic cos dobrego), ustawic najwazniejsze gry w pozycji od 1-20 (lub 1-10 jak macie mniej, ale co szkodzi troche dodac zeby byl wiekszy wybor).

U mnie lista poustawiana. Jakies małe korekty jeszcze zrobie jak by się okazało, że nie ma za bardzo promocji na to co mam (raczej na pewno ta jedna gierka z obu przedziałów cenowych sie trafi).

Chciałem załatwić sprawę po cichu, żeby nikomu przykrości nie zrobić, ale Velius się uparł, żebym tu napisał więc piszę...

Rezygnuję w tym roku z uczestnictwa w najlepszym evencie w dziejach forumka z przyczyn niezależnych ode mnie :frog: Nadal będę jednak zliczał wszystkie gierki, prowadził statystykę i zmontuję fajną infografikę na koniec (lepszą niż rok temu), będę obecny duchem. Udanej zabawy kochani! 

• Sad 1

Oczywiście nie mogę forumowego mikołaja przegapić, także :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198059791993/

Rayos, ty masz pojęcie, że robiąc w tym momencie szum wokół własnej osoby, narażasz się na atak zmasowanego nalotu prezentów w kierunku twojego profilu?:notsure:

Edited by oFi

Divinity 2

hollow knight

dodatek do xcom 2

shrouded isle

cuphead

thimbleweed park

night in the woods

hellblade

hands of fate 2

dodatek do stellaris

torment

darkwood

observer 

dead cells

remaster planescape torment

steamworld dig 2

west of loathing

the end is night

To tak z głowy tytuły które albo ograłem albo mam zamiar. Nie jest to pełna lista ale kilka ciekawych pozycji do przejrzenia. 

Edited by blantman
  • Like 1
  • Thanks 1