Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, funditto napisał:

Nie macie wrażenia, że bez względu na to czy mistrzostwo zdobędzie Francja, Anglia czy Chorwacja będzie to najsłabszy mistrz świata od wielu wielu lat, a może nawet i w całej historii mistrzostw ? 

 

ale co ty chcesz od Francji? Hiszpania w 2010 grała dużo większą padakę i się ślizgała z meczu na mecz, równie dobrze ich można tak nazwać

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, funditto napisał:

Nie macie wrażenia, że bez względu na to czy mistrzostwo zdobędzie Francja, Anglia czy Chorwacja będzie to najsłabszy mistrz świata od wielu wielu lat, a może nawet i w całej historii mistrzostw ? 

Nie, po prostu odpowiednie przygotowanie taktyczne oraz stałe fragmenty gry zyskały ogromną wagę w nowoczesnej piłce nożnej. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, c0ŕ napisał:

 

ale co ty chcesz od Francji? Hiszpania w 2010 grała dużo większą padakę i się ślizgała z meczu na mecz, równie dobrze ich można tak nazwać

 

Ok, zapomniałem, że Hiszpania grała na holowanie, ale i tak uważam, że daleko każdej z tych drużyn do Francji z 98, Brazylii z 2002 czy nawet do Niemców z przed czterech lat 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MYSZa7 napisał:

albo Young 

 

ej no ale Young to nie jest aż taki piłkarski mem ;/ jeden z najlepszych skrzydłowych w Premier League za czasów Aston Villi, w United często (szczególnie za LvG) jedno z niewielu światełek w tunelu, zawsze solidny i elastyczny jeśli chodzi o pozycje. Nie zapomnę jak wygrał MU derby z City w 2015 :fsg: Złoty piłkarz

3 minuty temu, funditto napisał:

 

Ok, zapomniałem, że Hiszpania grała na holowanie, ale i tak uważam, że daleko każdej z tych drużyn do Francji z 98, Brazylii z 2002 czy nawet do Niemców z przed czterech lat 

 

ok ale zawsze tak jest że czas zaciera wszelkie niedoskonałości. O 98 czy 2002 nie mogę się wypowiedzieć bo byłem za młody, ale Niemcy 4 lata temu zremisowali z Ghaną, Algierię ograli dopiero w dogrywce, z Francją wygrali po główce Hummelsa więc też nie było tak że rozwalali wszystkich jak leci po 5-0 z niesamowitą grą :potter:

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...