Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, easye napisał:

Nie no nie przesadzaj, jak ktoś całe życie gra na myszce to chyba ma w pompie AIM Assist.

No nie wiem, w turnieju HCS było kilka teamów na myszach, przegrali i zgodni są w tym, że obecnie nie ma jak z tym konkurować. W tej PCtowej wersji to działa bardziej jak tzw softaim a nie aim assist. Mam przegrane z 20h na padzie i to przetestowałem, w większości przypadków żaden strafe i crouch nic nie daje bo ta asysta jest tak mocna, że to zjada i tak.

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, easye napisał:

Acha, no tylko w COD jest taki AIM Assist, że wystarczy celowanie wcisnąć by Ci celownik sam na przeciwniku się ustawił...

Tak, tylko że w Warzonie na PC na padzie crosshair tak samo sie przykleja na dalekich odległościach, co ma ogromne znaczenie w BR gierkach. Na konsoli tego oczywiście nie ma xD

Odnośnik do komentarza

Idźcie gadać o multi w temacie o multi :rayos:

 

Co do premierowego trailera. Ostatnio częściej trafiam na info i spekulacje, że 343 w ogóle nic nie pokazuje nic z drugiej połowy kampanii, w której ma powrócić stary dobry wróg z oryginalnej trylogii...

I to by się zgadzało z tym co widzimy w wszystkich materiałach z gry. 

Cholera, albo mnie robią dobrze w uja, albo faktycznie są mega pewni siebie.

No nic, no jaram się.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

No trailer mega zachęca do gry, nie powiem, dowiezli te Halo, wszyscy spodziewali się crapa, a będą oceny  powyżej 9.:banderas:

Crap byłby rok temu, teraz jest lepiej i choć nie jest to poziom oczekiwany czytaj NEXT gen tak 60 klatek, ostrość i klimat robi robotę wystarczająco. Ogrywam od dłuższego cxasu multi i jak pomyśle o tym samym tylko w singlu to…. hicior

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...