Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ASX napisał:

na najmocniejsze 82 na meta w historii gamingu?

 

Fajnie testować jest własne przeczucia. :cool: Ostatnie Halo miało premierę w 2015 roku, Reach wciąż wspominam bardzo dobrze, więc czekam. Jak na każdy tytuł z potencjałem.

Odnośnik do komentarza

Wiadomka, dlatego warto skonfrontować to z treścią recenzji i faktycznym gameplayem. Temat Godrizona 5 i Cyberpunka pokazuje, że oceny jedno a stan gry drugie. Tak czy inaczej, Infinite jest już na dysku i z przyjemnością sprawdzę o co to halo. Smutam tylko, że podobno fabuła nie daje jasnego kontekstu co się dzieje i jednak dobrze znać jest poprzedniczniczki. :/ 

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia i trochę obrazków w poniższym wątku na Twitterze. W skrócie, świetnie się bawiłem :) Osoba odpowiedzialna za dodanie linki z hakiem powinna dostać niezły bonus, bo to najlepsza nowość w gameplayu. Forma udostępnienia gry była nieco dziwna (osobny klient bez możliwości przeniesienia progresu do publicznej wersji), więc skupiłem się po prostu na przejściu fabuły i trochę pobiegałem po Zeta Halo. Na Heroicu wyrobiłem się w około 10h. Nie podoba mi się brak opcji powtarzania misji, ale rozumiem czemu mógłby być z tym problem.

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

HALO.jpg

 

87 na 55 już 61 recenzji, mimo braku co-op online na start i forge'a,  343 dowiozło jedną z najlepszych i najładniejszych gier w roku, no i oczywiście multi roku :obama::banderas::obama:

 

Samo XGS/Bethesda to już totalnie rozpierdala swoimi grami w 2021 :xboss:a HI przeszło ciekawą drogę od memów z Craigiem do sztosa roku.

Odnośnik do komentarza

Jak człowiek widzi taką połówkę roku to naprawdę zaczyna wyczekiwać nowych zapowiedzi ze strony MSu. Widać, że im w końcu zależy i czują, że mają realną szansę na odegranie się konkurencji, a strategia którą obrali lata temu ma jednak sens.

 

Brawo, brawo, brawo. Takiej konkurencji potrzebuję. :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...