Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak człowiek widzi taką połówkę roku to naprawdę zaczyna wyczekiwać nowych zapowiedzi ze strony MSu. Widać, że im w końcu zależy i czują, że mają realną szansę na odegranie się konkurencji, a strategia którą obrali lata temu ma jednak sens.

 

Brawo, brawo, brawo. Takiej konkurencji potrzebuję. :wub:

 

Kalendarz wydawniczy MS w 90% opiera się na drugiej połowie roku, gdy wypadają wakacje, święta i dłuższe urlopy.

 

Jeżeli chodzi o same gry, to już o tym pisałem, teraz po prostu MS może sobie pozwolić żeby dać swoim deweloperom czas, którego wcześniej nie mieli. 

Odnośnik do komentarza

Otwarty świat też jest chwalony:

  139196-FD-4667-42-B7-825-D-344069-E56306.jpg

 

Cytat

The campaign's open-world gameplay is phenomenal, and I can't wait to play through it again on legendary, especially with a friend in the future

https://cogconnected.com/review/halo-infinite-review/

Cytat

Halo Infinite's move to a more open-world structure feels like a new beginning for the series, with nostalgic nods and fresh introductions combining to great effect. Both the campaign and multiplayer have room for improvement, but the core experience is strong.

https://www.videogameschronicle.com/review/halo-infinite-2/

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

I co z tego, że jest poniżej 90? Ja wiem, że na tym forum istnieje tylko skala 8-10, ale średnia 87 to jest bardzo wysoko. Tu niektórych nic nie zmieni. Jak po lekturze "właśnie ukończyłem" widzę, że jest negatywny opis, a gra dostaje od autora 8/10 to pozostaje tylko się uśmiechnąć z politowania.

Nic. Po prostu ktoś tu pisał, że się rozjechał z prognoza, że będzie 84-86 a wcale się mocno nie pomylił.

Odnośnik do komentarza

cyferki w recenzjach cyferkami, ale mnie najbardziej cieszy że wiele opinii tych co grali mówi że gameplay, historia i muzyka dają radę i prawdopodobnie mamy do czynienia z najlepszym Halo od lat.

 

Nie zamierzam się przejmować tym że średnia pokazuje 87, a nie 88 czy 90, bo w ogólnym rozrachunku 2 czy 3 punkty w jedną lub drugą stronę nic  nie zmienią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Basior napisał:

Nie chcę marudzić, ale to nadal jest poniżej 90. Ale jaranko jest i będzie grane. Jak rozumiem fabuła też spoko.

 

A powiedzieć Ci ile w tym roku gier osiągnęło średnia powyżej 90 na meta? 

Cała jedna gra, Forza. 

Reszta, jeśli ma powyżej 90 to porty z roku 2020(Hades, Disco Elysium, MFS).

 

SKończyły się czasy w których średnia co drugiego zimowego hitu to było ponad 90 punkcików, który nic nie znaczą w praktyce.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem o 79, bo tendencja 343i była spadkowa, a nie napawały optymizmem ani doniesienia ze studia, ani długi developing ani tym bardziej zeszłoroczna prezentacja. Dlatego tym bardziej zaskoczony jestem tak wysokimi ocenami i dobrym przyjęciem przez graczy, a na deser mam lekturę bólu dupy fanbojki na PPE która najchętniej chciałaby aby wyszło 4/10. :banderas:

Odnośnik do komentarza

O prezentacji z 2020 raczej nikt już nie będzie pamiętał. Z tego co widać po opiniach to większość graczy powinna być zadowolona z gry, a fani pierwszej części to już chyba są w niebie :D A średnia ocen na Meta jest bardzo wysoka, do tego cieszy duże zainteresowanie graczy multiplayerem. Ciekawy jestem ile się sprzeda kopii gry, bo jednak multi jest darmowe, single w Game Passie, więc pudełko zostaje dla kolekcjonera (chociaż oprócz płyty zapewne nic tam nie będzie) albo kogoś kto nie ma GP. Wiadomo też, że dla MS raczej nie ma większego znaczenia ile się sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...