Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SnoD napisał:

A są dzisiaj odważni, którzy grają w wersję gier, które są sprzedawane na płytach? Od kilku lat płyty to tylko licencja.

 

Niby w jaki sposób??

 

Jeśli dzisiaj kupię grę na powiedzmy DSa to będzie ona działała offline w identyczny sposób jak na premierę i tak samo będzie za dekadę czy dwie. Jak kupię Halo którego nie mogę odpalić offline albo który jest w offline niegrywalny to jest pół-produkt za pełną cenę i nawet przez moment nie waham się aby stwierdzić, że jest to celowe zagranie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, SnoD napisał:

No i taką grę też odpaliisz za 10-20 lat, wiec gdzie tu faktyczna różnica?

 

Nie masz żadnej gwarancji, że odpalisz ją za 20 lat, bo nie wierzę nawet, że za 20 lat będą otwarte serwery Seriesa. Z resztą to wszystko jest warunkowe - musi być net, musi być konto. W przypadku gier ze starszych generacji działa to bezwarunkowo - uruchamiasz konsolę i wkładasz grę, bez ALE.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że realnie rzecz biorąc, to jest jednak większa gwarancja, że za 20 lat bezproblemowo odpalisz dzisiaj zakupioną grę, którą w całości pobierzesz z serwerów MS niż grę, ktora "w całości" jest na płycie. Nie mówiąc już o tym, że za te 20 lat żeby odpalić grę z płyty, to jednak będziesz musiał mieć złom, który ma sprawny czytnik, bo nowe konsole mogą przejść na zupełnie inne czytniki gier, no i sama płyta musi też działać.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że skoro dzisiaj bez problemu odpalić można karty z NESa to i za 20 lat też będę mógł. W sensie Panowie, tu nie ma żadnego pola do dyskusji - posiadanie fizycznego, w pełni grywalnego wydania jakiejś gry na płycie sprawia, że nie jestem na niczyjej łasce, a posiadana gra jest faktycznie moją. Na tym też bym zakończył tę jałową dyskusję, bo za wydawanie niegrywalnego produktu na płycie należy się jebanie maczetami. EoT

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tylko co ci z tego zaliczenia jak wydarzenia pomiędzy 4 a 5 są tak idiotycznie rozwleczone w innych mediach typu książki, komiksy, spinoffy, że bez tego i tak mało wyniesiesz merytoryki. Całe szczęście, że jest YT i tam goście potrafili trochę poskładać rzeczy do kupy. Ogólnie gry pomijają sporo fajnych wydarzeń (np dalsze losy ODST, śmierć

Spoiler

Rookiego

, dołączenie Bucka do programu Spartan) I szczerze to wątek w H5 został tak nędznie poprowadzony, że gorzej i bardziej na odpierdol się tego nie dało, a szkoda ponieważ story moim zdaniem na papierze ogólnie jest całkiem interesujące.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...