Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2017 o 12:13, ogqozo napisał:

Z retro-nintendowych jest np. Axiom Verge, o którym pisano na forum wystarczająco. O Shantae ja sam pisałem już za dużo. Trochę nie czaję, czemu ta gra jest tak olana na forum. Albo ok, czaję. Ale gra jest dooobra.

 

 

Dla mnie straszny zawód. Typowa bezjajeczna platformówka 2d z mnóstwem oklepanych motywów. Nieciekawe projekty poziomów, zerowa satysfakcja podczas skakania, meh. Niby ładne, ale inne gierki z tego gatunku też są ładne, a przy okazji dobrze się w nie gra.

Odnośnik do komentarza

Właśnie widziałem i nie wiem co myśleć o tej grafice. 

Odpaliłem przed chwilą fanowski SORR i przypomniałem sobie jakie to sztosiwo jest do tego z piękną grafiką utrzymaną w konwencji SOR2/3 bez udziwnień, sterowanie responsywne a sama gra szybka, ale bym w to na coopie na switchu pociorał :banderas:

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba ten tytul na tym trailerze bo mimo że nie lubię w grach 2d tła 3d tak tutaj jest naprawdę fajnie zrobione. Dam grze na pewno szanse i nie oczekuje nowego FF czy SoR bo to nie ma sensu. Grunt żeby było lepiej niz w PS4kowym MRB.

A animacja postaci zaje.vista, nie wiem do czego tu sie czepiać.

To jest arcade a nie realistyczna bijatyka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koledzy co lepiej wybrać do grania z żoną* - Snipperclips czy Overcooked? Graliśmy trochę w demko tej pierwszej i zabawa była świetna, aczkolwiek ponoć pełniak jest dość krótką grą, nawet z dodatkiem. Z drugiej strony kumpel z Overcooked chwalił strasznie pod kątem grania z kimś. Za Snipperclips przeważa również fakt, iż jest wersja pudełkowa i można sobie odbić trochę kasy później, ale z drugiej strony Overcooked też jakieś strasznie drogie nie jest (właściwie obie gierki 80pln aktualnie na eshopie kosztują). Ktoś coś poradzi w temacie?

 

*ma na rozkładzie kilka gierek z PS4, a aktualnie co wieczór walczymy o Switcha - mamy nabite niemaltyle samo godzin w Zelde i Stardew Valley :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...