Skocz do zawartości

PSX Extreme 246


Oceń okładkę PSX Extreme 246  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 246



Rekomendowane odpowiedzi

Mnie człowieku nic nie piecze xD to ty masz jakieś urojone problemy w głowie. Tylko jak kogoś się o coś oskarża to przydałoby się poprzeć to dowodami jako osoba mając styczność z prawem powinnieś to wiedzieć. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2018 o 11:55, raven_raven napisał:

 

Podpisuję się pod tym. Śmieszne jest to wypieranie istnienia PC, szczególnie kiedy na konsole ląduje pełno PC-towych gier od zawsze. Wystarczy teraz tylko rzut oka na forumek by zobaczyć, jak niektórzy odliczają dni do pojawienia się Dead Cells czy Hollow Knight na konsolach, jak A Hat in Time dostępne na PC ustępuje tylko SMO w kwestii platformerów 3D (gatunku od zawsze kojarzonego silnie z konsolami), jak Undertale czy Stardew Valley też pochodzą PC są ogromnymi sukcesami. Dziwne jest to "odkrywanie" gier dopiero wtedy, kiedy prócz Steama da się ją kupić też na XBL/PSN. Nie rozumiem tego elityzmu opartego na ignorancji. Nagle po zmianie loga na pudełku gra jest "odkrywana" i okazuje się, że hej, można się przy niej fajnie bawić.

 

W drugą stronę oczywiście to samo się dzieje, mi nie chodzi o toczenie wojenek ani decydowanie co jest lepsze, pełno gier wychodzi wpierw na konsole by na PC albo nie zawitać, albo zrobić to z opóźnieniem. Już nie mówię o tym, żeby robić recenzje Civilization VI czy Hearts of Iron IV, ale zostawcie w spokoju chociaż te zalążki normalności, jakimi są osoby w redakcji (czy nawet współpracujące, bo aż tak dużo Zooltara na łamach PE ot nie ma) uznające w ogóle PC jako normalną platformę.

Bardzo szanuję. Można oczywiście być przeciw, ale czy takie stanowisko jest w ogóle zasadne, czy opiera się na "nie bo nie"? W ogóle jaka była geneza zmiany PE z pisma o playstation na pismo o konsolach, wymusił rynek czy wewnętrzna dyskusja o bezsensie skupiana się na jednej platformie? 

Odnośnik do komentarza

To głosowanie na debeściaki z ppe xdddddddddd

Gry roku ekipy PE już z kolei całkiem całkiem, chociaż mam swoje "ulubione" osoby na które mógłbym zareagować jak powyżej. Mam co do jednej gry jedno przemyślenie. Oczywiście gust każdy ma swój i jak uważa, że Destiny 2 jest grą roku no to spoko, jego prawo. Zastanawia mnie tylko jakie jako redakcja macie podejście do gier jako usług, takich właśnie jak D2. Recenzowanie czegoś takiego nie jest łatwe, bo pograsz w okolicach premiery i jak tutaj przewidzieć, czy gra przez następne setki godzin wciąż będzie przykuwać tak jak powinna? Czy wraz z kolejnymi patchami developerzy będą spełniali zachcianki społeczności i naprawiali problemy? Gra ewoluuje cały czas i jej żywot zaplanowany jest na lata, a jedna kolumna nt. DLC to chyba za mało, by podsumować ogół zmian i ich odbiór przez społeczność. To samo dzieje się chociażby z Gran Turismo Sport, które już parę miesięcy po premierze wyraźnie się zmieniło. Tutaj nie było żadnego DLC, więc prócz pierwotnej recenzji o grze już pewnie nie będzie nic napisane, bo D2 ma chociaż tą "zaletę", że DLC będzie sporo to i tak raz na jakiś czas coś o postępach w rozwoju gry przeczytamy. Jako redakcja zastanawialiście się nad czymś takim, jak re-recenzje lub innym podejściem do takich gier-usług? Nie mówię, że chciałbym czegoś takiego, jestem tylko ciekaw przemyśleń i podejścia do sprawy. Czy ewentualnie wystarczą jakieś krótkie wspomnienia na ten temat w wypowiedziach zgredów tu i tam, jeśli w ogóle takie się pojawiają?

 

Skąd takie dywagacje? D2 właśnie jest pod obstrzałem właściwie cały czas, DLC zawiodło, skandal z naliczaniem expa, na forumku nikt w to nie gra praktycznie, streamerzy/youtuberzy kręcą już tylko filmy "dlaczego mam dosyć D2" itd. Ew. tak ja to widzę. Trochę to kontrastuje z PE czy może konkretniej pewnymi osobami z PE, które wydaje mi się nie dostrzegają problemu i śmiało dają na grę roku jak gdyby D2 było wszystkim, czego można było od tej serii oczekiwać. Albo to ja jeszcze nie dotarłem może do wzmianek o problemach w D2 w poprzednich numerach?

 

Materiał o Dragon Ballu - będzie czytane :wub: 

Podsumowanie gierek na smartfony z 2017 też bardzo szanuję.

O, dyskusja o krótkich recenzjach trafiła do Głosu Ludu :D 

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rayos napisał:

 

:| Wymień jedną rzecz jaką zepsułem. 

Rayos na dzień dobry zostałeś ochrzczony nowym PlayManem. Jeśli dostaniesz do recenzji crapa od Artefix Mundi, to powinieneś całowanie Rogera po stopach. Może na E3 pokażą nową grę z serii Army Men  xD

#wierze

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, chris85 napisał:

Rayos na dzień dobry zostałeś ochrzczony nowym PlayManem. Jeśli dostaniesz do recenzji crapa od Artefix Mundi, to powinieneś całowanie Rogera po stopach. Może na E3 pokażą nową grę z serii Army Men  xD

#wierze

 

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni! 

 

4 minuty temu, Perez napisał:

 

No przecież żartuję! Jesteś wschodzącą gwiazdą PE :). 

 

:rayos: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...