Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Xd ok kupiłem ripple za 1000zl na promocji, jak całe te kryptowaluty (pipi)ną możecie ze mnie toczyć bekę. Obecnie mam 2000zl w ripple zamrożone, przy kursie 0,44$ zacznę być na plusie. Już nic więcej nie dokupuje chyba ze będzie jeszcze polowe tańszy do końca miesiąca 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Wątpię by to (pipi)nelo w tym roku na cyce, będzie jeszcze jeden balonik nadmuchany i potem niech się dzieje wola nieba. Ale to myśle ze będzie ogolnoswiatowy krach, taka powtórka z 2008 roku tylko, ze gorzej. Może jakaś wojna czy inny konflikt dużych państw, jak teraz giełdy wyglądają i kruszce? To musi (pipi)nąć.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Orzeszek napisał:

Wątpię by to (pipi)nelo w tym roku na cyce, będzie jeszcze jeden balonik nadmuchany i potem niech się dzieje wola nieba. Ale to myśle ze będzie ogolnoswiatowy krach, taka powtórka z 2008 roku tylko, ze gorzej. Może jakaś wojna czy inny konflikt dużych państw, jak teraz giełdy wyglądają i kruszce? To musi (pipi)nąć.

 

tak tak xd

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Dużo kasy nie inwestuje, jak bym oszczędności życia w to wpakował to pewnie już bym był dawno obesrany, a tak to pffffff, jedno ps4 pro 2tb 500 mln edition mniej. Nawet jak bym miał teraz 10000 zł do wydania to bym 1zł nie inwestował, a ze od pół roku dokupuje systematycznie i uśredniam cenę, no to już niech leży jeść nie woła.

https://goo.gl/images/bSJ64V

troche taki upośledzony reggie z nintendo

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Krypto tak spadło na mordę że na coincap patrze moze raz w tygodniu xd aczkolwiek nie sprzedam moich coinów bo wolę zostać z cyfrowym badziewiem do końca niż spieniężać na takiej stracie. W perspektywie 3-4 lat widze jednak większe prawdopodobieństwo kolejnej bańki niż tego, że spadnie wszystko do 0.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek
W dniu 9.08.2018 o 09:40, Orzeszek napisał:

Xd ok kupiłem ripple za 1000zl na promocji, jak całe te kryptowaluty (pipi)ną możecie ze mnie toczyć bekę. Obecnie mam 2000zl w ripple zamrożone, przy kursie 0,44$ zacznę być na plusie. Już nic więcej nie dokupuje chyba ze będzie jeszcze polowe tańszy do końca miesiąca 

No siema :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...