Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

https://bithub.pl/wiadomosci/upadek-bitmarket-informacje/

 

Nie mamy dostępu ani do serwerów produkcyjnych, ani do panelu zarządzania domenami, ani do portfeli, nawet z prezesem się nie próbowaliśmy dzisiaj komunikować bo środa to taka mała sobota, pozdrawiamy IQ Partners.

 

Myślę że po takim komunikacie wszyscy będą trochę spokojniejsi...xD

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak tam? xd

przygotowani na boczniaka do 2022r? ja sobie dokupiłem za 2/3 kryptobudżetu xrp, cena trzy za dolara jest całkiem ok. Jeszcze bym dokupił w ludzkiej cenie eth i litecoina i by stykło.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
2 godziny temu, Shago napisał:

Ż ciekawości: na jakiej giełdzie grasz?

revolut.

Można z kredytówki sobie doładować konto, minusem jest brak możliwości wpłacania i wypłacania krypto, no ale fajnie smiga i raczej bezpiecznie.

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
39 minut temu, Ryo-San napisał:

Z tego co ludzie piszą to BM nie był na liście ostrzeżeń KNF tylko BitMarket24 a to zupełnie inne giełdy/firmy.

No racja, mój błąd.

Ale nadal polska giełda bez pieczątki knf to kara śmierci bez daty wykonania egzekucji. no niestety, jak rząd nie pozwola przepisami, trzeba robić kombinacje jak bitbay z maltą, jak nic z tym nie robią to pada jak abucoins i inne giełdy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

https://www.banking.senate.gov/hearings/examining-regulatory-frameworks-for-digital-currencies-and-blockchain
Moze cos sie ruszyc z kursem jutro, albo hype albo sznur. Najwiecej lobbuje sie tam ripple z xrp, ceo Siedzi tam na konsultacjach i wafluje sie z trumpem, moze cos sie z tego urobic

 

posmarowali strone w wsj

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak rozliczacie dochód z kryptowalut, prowadząc działalność gospodarczą? Trzeba to robić w ramach działalności, czyli rozliczyć dochód w miesiącu pozyskania kasy z krypto? Czy może zwyczajnie rozliczyć PIT i wklepać tę kwotę pod koniec roku jako prawa majątkowe, czy tam inne źródło dochodu. US się do tego nie przyczepi? Nie zabiorą małego zusu ^^ ? Bo wiem, że można tak się załatwić, np. podejmując pracę dla byłego pracodawcy. 

 

@kanabis :ohboy: 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...