Skocz do zawartości

Hunt: Showdown


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2020 o 23:03, Ryo-San napisał:

Cross play z Xbotami się szykuje do tego nowa mapa, nowe bronie, nowy boss itd

https://www.huntshowdown.com/roadmap

 


Wczoraj trochę pograłem, no i nawet udało mi się ubić kilku gości, co jest mega satysfakcjonujące przy tych mocarnych giwerach, ale to oczekiwanie na mecz...
Mam nadzieję, że jak najszybciej ogarną ten crossplay - PUBGowi wyszło to tylko na dobre, a tutaj jest to wręcz niezbędne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@Wredny, jak sytuacja na serwerach obecnie? Jest z kim  grać? Oczekiwanie na rozgrywkę to nadal kwestia kilku minut (tak jak wspominałeś) czy poprawili coś może? Sam ogrywam Hunt'a na PC, ale chciałem grę polecić bratu (tutaj w grę wchodzi tylko wersja na PS4), uznałem więc że warto dopytać. 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Kupiłem dzisiaj na promce i muszę powiedzieć, że w pantalony robiłem co chwilę. Póki co grałem solo, klimat jest niesamowity, nocne kontrakty wrzucają gęsią skórkę, a to wszystko przez idealne udźwiękowienie (wszystkie gry multi powinny tak brzmieć). Trochę na początku gra przytłacza ogromem broni, kustomizacji, perków; pomysł z utratą łowcy po śmierci zaboli bardziej, niż przy nie jednym rogaliku xd Co ciężko mi wyczuć, to sterowanie - trochę kurde zalatuje Killzonem 2, ustawiłem pod siebie, ale nadal to nie to. Znajomi zamówili swoje kopie, to niedługo będziemy czaić się w bagnach i mordować bestie :banderas:

 

Aaa, i po patchu gra wyszukuje mecze w kilka sekund, kilkanaście przy Quickplayu. Może po prostu więcej graczy zakupiło tytuł.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie samo w sobie złe nie jest, ale z celowaniem jest jakiś problem - brak tu takiej płynności i ciężko idealnie ustawić czułość, by mieć nad tym pełną kontrolę.
A przy giwerach, strzelających często pojedynczym strzałem, doskwiera to bardziej, niż w innych tytułach.
Udźwiękowienie kozak - to fakt - jest tak cudownie "crisp", że słychać każdą pękniętą gałązkę pod stopą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja mocno liczę że Hunt będzie dla mnie jakimś powiewiem świeżości zarówno w samym gameplayu jak i rozgrywce online. Szczerze to już tak mi się przejadły strzelanki w stylu Destiny, Division, CoD, BF5 że wyyebałem je z dysku bez żadnego sentymentu. Koorwa w 2019 grałem średnio 8 godzin dziennie online a konsola była włączona 350 dni w roku. Teraz w sumie ogrywam tylko indyki (plus DS2) ale brakuje mi czegoś dobrego online. Czegoś co wciągnie mnie na długie godziny. Liczę że Hunt będzie takim game changerem i wjadę w niego jak w masełko :drinks:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym masełkiem to bym sie tak nie rozpędzał, bo to prędzej gierka w Ciebie wjedzie bez mydła :kaz:
Skoro SkillUp, czyli koleś, który zęby zjadł na wszelkiego rodzaju FPSach, mówi że jest TRUDNO (a jest, ale myślałem, że to tylko dlatego, że jestem noobem), to nie ma się co nastawiać na łatwą przeprawę.
Ale gierka ma zdecydowanie potencjał na bycie tym tytułem, który wciągnie na długie godziny, bo ma odpowiednio sporą głębię rozgrywki i jest cholernie satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Wredny napisał:

Z tym masełkiem to bym sie tak nie rozpędzał, bo to prędzej gierka w Ciebie wjedzie bez mydła :kaz:

No i właśnie na to liczę : ) W żadnym wypadku nie nastawiam się na casual kille w stylu Warzone etc. Chcę czegoś więcej! Giereczka zamówiona. Jutro zaczynam!

Szkoda że to pudełko nie przeszło. 

hunt-showdown_6024027.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Odkopuje, bo gra otrzymała właśnie najlepszy dodatek w swojej historii, wprowadzający między innymi nowe warunki pogodowe (zmienna ulewa/deszcz) oraz nowego bossa w dziczy.

 

Przy okazji gra notuje rekordy popularności, a Crytek zapowiedział między innymi migrację na nowy silnik na przełomie roku.

 

 

 

 

Nie wiem jak na konsolach, ale rozgrywka w tej nowej ulewnej pogodzie to mega petarda, cudownie to wygląda i brzmi, a klimat jest nie do opisania :banderas: Najlepiej zrobiony deszcz w grach ever, EZ.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.