Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety i dopóki nie wyeliminują tych błędów raczej nie spodziewałbym się odblokowania 5 świata.

 

Dodałbym jeszcze kolor Nicku ziomeczków z klanu, ile razy zamiast w Elitkę to ładowałem w kumpli magazynek :obama:  przez ten złoty kolor. Na szczęście mają to poprawić i będzie można samemu wybrać kolor

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Zdunek napisał:

3 razy kończyłem misje na ambitnym poziomie trudności, za każdym razem gra pierdzielisz się pod koniec, po prostu gra nie pokazuje napisu misja ukończona i nie daje nagrod(dotyczy całego składu).

 

Odpuszczam grę do momentu patcha, na ten moment niegrywalne przez takie detale :(

Z tego co ludzie piszą to nie jest to bug (z tego co widzę to ambitny zalicza bez problemu) tylko żeby zaliczyło trzeba oczywiście zabić wszystkie moby na mapie. Możliwe że jakiś się gdzieś skitral albo uciekł na ulicę i czasami można to przeoczyć. No chyba że jakiś mob się zbugował i nie wyszedł z drzwi ale ludzie nie zgłaszają takiego problemu.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dziś w misji pierwszy raz miałem freeza. Wszystko dookoła zamarło, razem z towarzyszami.  Po jakichś trzech minutach samo się zresetowało i zaczęliśmy od punktu kontrolnego. 

Zepsuło mi się też szybkie przemieszczanie zza osłonami. Mam ustawione na "szybko" i z początku to działało i było git, ale po którymś odpaleniu gry było tak jak na wolnym. I zmienianie nic nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza

Kolejna bzdurą (niestety nie zmieniona od Jedynki) to ten sam przycisk do interakcji i przeładowania broni. Podbiegasz do zioma pod mega ostrzałem żeby go szybko postawić, wciśniesz ułamek sekundy wczesniej kwadrat i cyk zaczyna przeładowywać. To samo jak chce się zacząć strzelać ze stacjonarnego mini guna.Oczywiście wtedy szybka zmiana trójkątem na inną broń żeby nie czekać godziny aż przeładuje np LKMa i znowu kwadrat. Szkoda że nie można ustawić tego przycisku interakcji pod chociażby kółkiem, chociaż wtedy by znowu przeskakiwał nad osłonami, wiec juz koorwa sam nie wiem :dunno:

Odnośnik do komentarza

Praktycznie cała fabuła bez większych bugów, jedynie kilka razy się dźwięk spartolił. Dzisiaj się loguję, patrzę na postać i myślę - coś tu nie gra. Przyglądam się i już wiem o co chodzi. Mój agent w nocy przeszedł operację plastyczną twarzy - całkowicie zmieniona morda. Fajny bug po 30h gry -dziękuję pan Ubisoft :hi:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ryo-San napisał:

 

@Sobies nie da się cofnąć tiera i to jest bardzo duża zmiana w stosunku do jedynki. Nie da się oszukać systemu. Albo wchodzisz za pełną pulę albo nie :D

 

Ale nic nie straciłem? W sensie trofiki i wszystko inne jest nadal możliwe do zdobycia? Szkoda, że tego nie podkreślili wyraźniej, bo wychodzi na to, iż nie pomogę znajomemu podlevelować postaci... :(

 

Ale z drugiej strony, dozbrajamy się teraz na dobre :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...