Skocz do zawartości

Celeste


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Kto przeszedł więcej, niż raz? Bo ja gram 4 raz po dłuższej przerwie, najpierw skończyłem 3 razy pod rząd. Kończę b-sidey, ale wiem, że jeszcze do gry kiedyś wrócę. W zasadzie włączyłem na chwilę, żeby sobie przypomnieć w czym tkwi geniusz i znowu się wkręciłem. Klimat przez duże K, dzięki uroczej grafice i genialnemu OST. W czwartym i szóstym b-side (i nie tylko), aż chce się grać, bo muza. Pierwszym razem przejście wszyskiego, oprócz złotych truskawek, zajęło mi 55h! Wiem, jestem (pipi)..ym noobem, ale cóż, to świadczy o sile gry, bo nie pozwoliła mi się poddać, a poziom trudności, mimo że (dla mnie) wysoki, w ogóle nie frustrował. No może poza kilkoma momentami, o których już dawno zapomniałem. Z całego serca polecam, nawet takim noobom jak ja, gra jest cała do przejścia, a tym bardziej sama podstawka.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rayos napisał:

Zawszę służę pomocą :) Kiedy robisz czwarte podejście? Statsy ładne, widać znaczny progres i wyrobienie skilla 

 

Jakie czwarte? Ja już gram szósty raz! Najpierw 3 razy niedługo po premierze, a niedawno wróciłem na chwilę pobiegać :). Statsy teraz będę miał fajne, w miarę, powinno być 3 razy lepiej.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, sprite napisał:

Jak wykręcisz wynik ze 100 śmierciami to się odezwij. Może na 20 sejwie.

 

Będę wykręcał, dopóki mnie gra nie znudzi, a na razie nie nudzi. Nie jestem, ani łowcą (bezwartościowych) trofeów, ani masochistą. W jedną grę gram 1h, w drugą 300h, jedną kończę, drugą nie. Rozumiesz, co mam na myśli? 

 

Może inaczej, jeśli film jest do doopy to wychodzę z kina, zanim polecą napisy końcowe, a jeśli jest mega zajefajny to wracam drugi raz. Teraz dotarło?

 

Chodzi mi o to, że gdy wchodzę do pomieszczenia ze znajomymi to nie zastanawiam się, czy ktoś mnie lubi, tylko czy ja ich lubię. Już wiesz, o co mi chodzi?

 

O to, że nic nie muszę.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, sprite napisał:

Musisz.

 

Nie interesuje mnie w grach deathless, bo nie jestem nieomylny, ani speedrun, bo nie lubię się spieszyć, ani mirror mode, bo wolę podążać prawą drogą, a także nigdy nie zbieram chłamu porozrzucanego po mapie, bo szkoda mi czasu. Gram dla siebie i dla przyjemności i nic poza tym. No ale co kto lubi. Dobrej nocki ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...