Skocz do zawartości

Celeste


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kubson napisał:

Serio taka lipa? Bo nie ukrywam że wraz z kupnem switcha chce również wziąć na niego większość Indie platformówek w tym drugi raz Celeste, ale myślałem głównie o graniu w trybie przenośnym

 

95% celeste maksowalem w trybie HH. sporo śmierci spowodowanych bylo niedokladna galka analogowa ale im dluzej sie gra tym jest lepiej, bo sie czlowiek przyzwyczaja. Nie ma tragedii, da się grać komfortowo, wymaga to tylko przyzwyczajenia :) ja na Switchu ogolnie w 90% gram w trybie HH we wszystko i nie narzekam

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@funditto

 

 

Metafora o walce ze swoimi lękami i zmaganie się z depresją/niepokojem. Głównym antagonistą w gierce jest "złe ja"(odbicie w lustrze) głównej bohaterki,  które jest ucieleśnieniem wszystkich cech jakich w sobie nie lubi. No i cała gierka to jest wędrówka, aby to przezwyciężyć.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwszy chapter i pan prokurator miał rację, bo gra się w to fantastycznie, a najlepsze jest to, że gra jest mega uczciwa. Ani razu nie miałem tak, że zginałem przez niedoróbkę gry tylko zwyczajnie ze swojej winy. No na razie gra się super.

 

Ale te dźwięki przy dialogach to kryminał. :gayos: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Gdyby ktoś zapomniał, to preordery na Celeste już ruszyły, potrwają miesiąc. W przygotowaniu są też edycje kolekcjonerskie. Szczegóły na stronie.

https://limitedrungames.com/

 

Gdyby ktos byl chetny, to chetnie wezme w dwie osoby co by zaoszczedzic na wysylce :klapek: :cebula:

Odnośnik do komentarza

Kurcze, liczyłem że mityczna moc cebuli sprawi że wsiąknę, ale po pierwszym świecie przypomniało mi się dlaczego poprosiłem MS o zwrot zakupu. :/ Kurcze, no nie wiem, lubię indyczynę, pixele wielkości pięści i gry trudne, ale tu czegoś mi brakuje. Nie wiem, może skillowości Super Meat Boya czy jakiegoś szlifu: idąć przez levele mam wrażenie że ogrywam ciąg wygenerowanych losowo korytarzy, a nie spójnie zaprojektowanę grę. No dam jeszcze szansę, ale na razie zawód.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...