Skocz do zawartości

Celeste


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zakupiłem tego sztosa, jest dobrze, trzeba poczuć to flow, trochę lipnie, że switch nie ma d-pada bo analog ssie w tej grze. Wkręcam się w gierke, jak narazie idzie dobrze bez większych frustracji (chapter 4). O co chodzi z tymi sejvami Zdrowego ? 

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, S_600 napisał:

Ok, zakupiłem tego sztosa, jest dobrze, trzeba poczuć to flow, trochę lipnie, że switch nie ma d-pada bo analog ssie w tej grze. Wkręcam się w gierke, jak narazie idzie dobrze bez większych frustracji (chapter 4). O co chodzi z tymi sejvami Zdrowego ? 

 

O to, że niektórych boli, że przeszedłem grę 6 razy ;).

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, S_600 napisał:

Ale na kodach/sejvach czy jak? Gra nie wydaje się jakoś specjalnie trudna dla skillowego gracza.

 

Nie jestem skillowym graczem. Dla mnie była trudna. Nie skończyłem przed SMBya czy TEINa.

 

9 godzin temu, Rayos napisał:

chodzi o to, że zdrowi musiał przejść grę 6 razy, żeby w miarę sprawnie grę opanować :lapka:  

 

Za drugim przejściem miałem wynik podobny do skillowych graczy. Grę przeszedłem 6 razy, bo mi się podobała, na tyle, że chciałem poprawić wynik.

 

8 godzin temu, S_600 napisał:

Jak dla kogoś kto w DK TF nie przeszedł mirrorów i czasówek to całkiem możliwe.

 

Nie mam czasu na bzdury. Zebrałem kongi, puzzle i to wystarczy. Poza tym gra nie podobała się mi, aż tak. Dla mnie to był zawód, ale to zawsze małpa, więc...

 

2 godziny temu, sprite napisał:

Już tam walić TF(w tf nie ma mm tylko jest hard mode), on nawet nie przeszedł łatwiejszego Returns :yao:

 

Nie jara mnie przechodzenie gier w lewą stronę. A czasówki są faktycznie trudne w Returns/TF, więc mam to gdzieś. Returns jest wspaniałe, tylko z tego powodu trzymam jeszcze 3DSa.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Rozje'bałem Celeste na Switchowym krzyżaku. Wszystko na 100%, poza dwoma czy trzema C-Sideami, bo tymczasowo przestało mnie bawić, a potem jakoś wjechały inne gry i w sumie zapomniałem. Więc da się, a po pewnym czasie przyzwyczaiłem się na tyle, że nawet nie odczuwałem dyskomfortu sterowania.

Zaletą preorderów na LRG jest to, że nie masz wyłącznie kilkuminutowego okienka na złożenie zamówienia, bo ilość nie jest ściśle limitowana, więc każdy chętny się załapie, o ile nie będzie czekał na ostatnią chwilę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
18 minut temu, Figaro napisał:

Celeste na tym "krzyżaku" Switchowym... no nie wiem.

 

w celeste gra się na gałce

 

32 minuty temu, Kmiot napisał:

Będzie pudełkowe Celeste (Switch i PS4) od Limited Run Games. Preordery startują 1 stycznia.

unnamed-1_qwxnqqe.jpg

 

o (pipi)a jakie piękne <3

Odnośnik do komentarza

Ok, gierunia zmasterowana, jak nigdy grałem na switchu na analogu, na krzyżaku jakoś nie szło, chociaż The Messenger pięknie wszedł. Mam wszystkie truskawy i wszystkie duże serca, daje coś to do gry czy tylko satysfakcję ? Po co w ogóle jest opcja w notatniku, która daje możliwością zmieniania kolejności tych serc (przesuwa się nazwy góra/dół).

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figaro napisał:

Celeste na tym "krzyżaku" Switchowym... no nie wiem.

 

W czym problem? Gra się zaje,biście.

 

A ta okładka wersji na Switcha to jest je,bane arcydzieło. Ta na PS4 też niebrzydka, gurwa chyba obie wjadą. Na Switcha w boksie to na pewno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.