Skocz do zawartości

Splinter Cell


Hum

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

W ofercie kanadyjskiego oddziału sieci Amazon pojawił się tytuł Tom Clancy's Splinter Cell 2018.

Jak można się spodziewać, karta produktu nie ujawnia żadnych dodatkowych informacji o grze. Dopisek „2018” wskazuje, że gra ukaże się przed końcem roku - możliwe, że chodzi o jesień.

splinter1.png

Źródło: eurogamer.pl

 

Trochę się jaram, trzymając rękę na pulsie. Od od dawna czekałem na powrót Sama. Oby tylko wyszło z tego coś lepszego od Blacklist i będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Mi się Blacklist podobało, tak samo jak starsze odsłony, które zawsze były dla mnie taką ciekawą alternatywą dla MGS. Oczywiście mam nadzieję, że nie będzie to żaden "open world", bo tego serii nie trzeba, zwłaszcza w assassinowym schemacie, który niechybnie by tu został zastosowany. Projekty poziomów z wieloma drogami do celu, rodem z gierek Arkane, jak w Dishonored czy innym PREY i będzie super.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

O to to, kilka drog do celu i możliwości drobnych zmian w prowadzeniu wątku rodem z dishonored na pewno by się na pewno sprawdziły w SC. 

 

Skoro dali Conviction w BC na XO, to może zobaczymy również Blacklist, które chciałbym sobie przypomnieć. Choć z tego co pamietam, to coś mi w tek grze przeszkadzało, gdy grałem w nią po premierze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jaram się bardziej niż trochę. Lepsza nowa gierka niż kolejny remaster po kosztach (do ciebie mówię Sego). Tak jak napisaliście, nie chciałbym kolejnego ob.sranego open worlda tylko klasyczny duży korytarzyk z różnymi drogami do celu. Mnie się podobały nowsze części, zwłaszcza Blacklist którego stawiam na równi z jedynką i Chaosem. Czarna lista miała strasznego pecha, trafiła w zły czas, jaranko nadchodzącymi konsolami, a to przecież odsłona która ma wyśmienite miejscówki (uwielbiam młyn w Londynie) i GE-NIAL-NY coop/split. Spędziliśmy na kanapie z ziomkiem mnóstwo czasu robiąc coraz trudniejsze "fale". Zabawa była wyśmienita.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2018 o 14:02, _Be_ napisał:

A mi się zarówno Blacklist jak i Conviction bardzo średnio podobały. Tylko stara trylogia. 

Odpowiadam na post sprzed prawie miesiąca ale chuy.

 

Rozumiem twoje podejście i Conviction faktycznie jest głównie grą akcji aby casuale się odnaleźli. Jednak Blacklist to idealnie imo połączenie nowej, płynniejszej formuły ze starymi założeniami. Gra zdecydowanie bardziej stawia na skradanie, a co za tym idzie omijanie bądź ciche eliminowanie przeciwników. Właśnie takiego chciałbym nowego Splintera - stare założenia i mechanika na miarę obecnych czasów. Tak jak z MGS V. Gameplay na tle serii jest nowoczesny, ale tak naprawdę założenia pozostały stare (mniej-więcej ;) ). 

Odnośnik do komentarza

W sumie jak nie nowa część to bym przytulił remaster 3 pierwszych części. Teraz ogrywałem jedynkę na pc (kupiłem sobie kolekcje 3 części) i niestety lata robią swoje. Klimatem , otoczką fabularną i ogólnie pomysłem na misje nadal gra się ratuje ale kilka niuansów w sterowaniu i technikaliów bym poprawił.  Mogliby wszystkie 3 części choćby na silnik z blacklist przenieść a bym brał w ciemno całość. Chociaż graficznie na pc chaos theory nadal robi. Ten sam Fisher w deszczu nocą ja pierdykam. Chce grac po kolei więc teraz pandora ale uruchomiłem na chwilkę w weekend chaos theory i o boże ta gra ma tyle lat?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...