Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ragus napisał:

od 2 godzin swędzi mnie ta ultimate xD

 

 

 

typowy gracz

 

dokładnie to samo, nie wiem czy wytrzymam do wtorku. Tym bardziej, że coś mi się uyebało, że 2 października to poniedziałek. Jak spojrzałem w kalendarz to się załamałem.:reggie:

 

Gram sobie w demo już chyba 6 raz.

Odnośnik do komentarza

Tak samo gram w graficzke, nie po to kupiłem oleda zeby grać w full hd;)

Gra sie wybornie :sir:

Szkoda jedynie ze nie ogarneli dodawania aut z dlc, i trzeba każde pojedynczo dodawać

 

właśnie wylosowałem klakson za ktory asax i matrix dali by sie zabić - Sea of Thieves theme ;) 

 

btw 

 

ekonomia jest wspaniała mam juz dwie posiadłości i 40 aut :fsg:

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kubson napisał:

 

właśnie wylosowałem klakson za ktory asax i matrix dali by sie zabić - Sea of Thieves theme ;) 

Daj mnie to w tej chwili! :shok: :whyyy: :frog:

 

Ależ wybornie się w to gra. Obecnie znaczników nasrane na ekranie aż miło popatrzeć :fsg:

 

Czy ktoś zrobił juz letnie wyzwanie forzathona? Pytam z ciekawości jak macie oznaczone wykonanie ostatniego zadania (ze strefami szybkości). U mnie widnieje oznaczenie 1/1 ale o ile poprzednie etapy były zaznaczone na zielono, o tyle ten widnieje na szaro i nie mam pewności czy mi go zaliczyło czy nie :dog:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

Czy ktoś zrobił juz letnie wyzwanie forzathona? Pytam z ciekawości jak macie oznaczone wykonanie ostatniego zadania (ze strefami szybkości). U mnie widnieje oznaczenie 1/1 ale o ile poprzednie etapy były zaznaczone na zielono, o tyle ten widnieje na szaro i nie mam pewności czy mi go zaliczyło czy nie :dog:

U mnie jest oznaczone na zielono. A dostałeś Forzathon Points lub osiągnięcie za ukończenie pierwszego tygodniowego wyzwania?

Odnośnik do komentarza

Ja skolei nie moge zaliczyc tygodniowego - biore hatchback retro - mam napisane zdobądź 3 łącznie gwiazdki w strefach pomiarowych - robię i nic.

Mogę mieć ten samochód przerobiony? Może dlatego, że swojego CR-X przerobiłem na S1?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, easye napisał:

Ja skolei nie moge zaliczyc tygodniowego - biore hatchback retro - mam napisane zdobądź 3 łącznie gwiazdki w strefach pomiarowych - robię i nic.

Mogę mieć ten samochód przerobiony? Może dlatego, że swojego CR-X przerobiłem na S1?

Ja przerobionym golfem zdobyłem w jednej strefie 3 gwiazdki i od razu zaliczyło.

Odnośnik do komentarza

dzięki

 

wyścigi szturowe jesienią - tak trzeba żyć

 

ogólnie gra prezentuje się jak te wszystkie pieczołowicie dobrane gify 200x200 pikseli z wyścigówek, tyle że tutaj to leci w 4k i wygląda genialne zawsze. jesień po prostu wymiata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...