Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) nie wiem o co chodzi ale odpaliłem dlc, gram czy to zwykle wyścigi czy sezonowe mistrzostwa, biorę furkę zupgradeowana pod korek pod daną klasę a i tak w trakcie startu praktycznie cała stawka mnie wyprzedza jadąc tymi samymi autami na trochę słabszych tuningach :dynia: zmieniam drivatary z expert na niższe i to samo WTF? Mam wrażenie, że może coś trigger nie dociska do podłogi gazu bo teraz gram na nowym padzie a konkretnie elicie, który ma jakieś ustawienia docisku itp ale nie bawiłem się za bardzo, no i w większości gier zero problemu ale w tym dodatku biorą mnie na prostej jak chcą i nie wiem o co chodzi xd

 

Ok jestem debilem chodziło o pada xD zablokowałem tegesem żeby nie dochodził do maxa

:dynia:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, _Be_ napisał:

Ok jestem debilem chodziło o pada xD zablokowałem tegesem żeby nie dochodził do maxa

 

W tej blokadzie nie chodzi prZypadkiem o to żeby pełen zakres osiągać już w połowie naciśnięcia? W FPSach to właśnie pomaga. Chyba, że w wyścigach jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

 

W tej blokadzie nie chodzi prZypadkiem o to żeby pełen zakres osiągać już w połowie naciśnięcia? W FPSach to właśnie pomaga. Chyba, że w wyścigach jest inaczej. 

Tak w FPSach to działa bo naciskasz cyngiel nawet na 3/4 zakresu a jak masz te blokade to wlasnie do 3/4 jest max nacisk, w Forzie musisz mieć pełny bo inaczej nie lecisz z gazem do podłogi. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, czapa napisał:

jakie rady do driftingu? nie ogarniam tego elementu niestety 2 gwiazdki to max

Odpowiednia fura (mi siedzi bardzo Dodge Viper SRT 10), tuning pod drift od Donjeawona songa i wyłączony abs i manualna skrzynia biegów. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie to już przeczytałem, ale wcześniej była mowa o Viperze

W dniu 4.01.2019 o 12:25, _Be_ napisał:

Odpowiednia fura (mi siedzi bardzo Dodge Viper SRT 10), tuning pod drift od Donjeawona songa i wyłączony abs i manualna skrzynia biegów. 

Ale spoko, nie to że mam pretensje czy coś. Szkoda tylko że w DLC jest ten formula

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, czapa napisał:

Właśnie to już przeczytałem, ale wcześniej była mowa o Viperze

Ale spoko, nie to że mam pretensje czy coś. Szkoda tylko że w DLC jest ten formula

Tak się właśnie zastanawiam czy ten DLC akurat nie jest bezpłatny przypadkiem w ramach GP. Poszukaj w domu aukcyjnym ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...