Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Wjazd na wyspę :fsg: Ile tam się dzieje, świetnie ten dodatek wyszedł. Szukanie skarbów poprzedzone zagadką jest bardzo spoko (zwłaszcza nagroda za rozbicie skrzynki :nosacz3:), prezencja mega, warunki pogodowe dają ognia, no i wiadoma driftzona... Oj, będzie grane

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

i ostatnie osiągnięcie wpadło parę minut temu. fajne to dlc, takie nie za długie :turned: mega przyjemna wyspa, może nie jest największa ale zabawa konkretna. Ram T-Rex z tuningiem od don joewon song to mega bestia. niby tylko S1 ale zasuwa jak wściekły i nadaje się do absolutnie wszystkiego. drogowe auta też spokojnie objeżdża. na wyspie zostało jakieś 15 eventów do przejechania to akurat przez weekend zaliczę. 

Odnośnik do komentarza

Ale to wygląda :banderas:jezdzi się jak w to w Horizonie czyli zaje,biscie. Dajcie już te nową grę od PG bo jak oni mają takie pomysły w scigalce, te lokacje, ta jakość wykonania to ten open wordlowy projekt aka nowe Fable zerwie papcie

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

Ale to wygląda :banderas:jezdzi się jak w to w Horizonie czyli zaje,biscie. Dajcie już te nową grę od PG bo jak oni mają takie pomysły w scigalce, te lokacje, ta jakość wykonania to ten open wordlowy projekt aka nowe Fable zerwie papcie

 

To doczytywanie tekstur i samochodów 2 metry od nas, w żadnej innej grze tego nie ma :banderas:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PlastikowySmalec napisał:

 

Spier.... grę żeby debile nabijali kabzę na nowego X to trzeba być ulungiem

yebac biedę. 4K HDR or die
.O matulu  te kolory te neony  :obama: Playground umie w grafikę. No może nie ma tej wizji co R*  ale niech mnie kule biją, jeśli to nie jest next gen graficzka.

Dawać mnie tego RPGa

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Świetny dodatek, mój ulubiony jaki wyszedł do wszystkich Horizonów, burze i zorze polarne bardzo ładnie wykonane, zagadki ze skarbami to fajny umilacz czasu, jedynie czego brakuje to jakiegoś głównego wyścigu pokazowego na koniec.

 

No i ten surowy klimat, taki sam jak w tych filmach Kanciarza:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Noob samochodowy here. Potrzebuje pomocy z tą grą, bo zaczyna mi się podobać, ale na wielu zakrętach rzuca mną jak szmatą, a chciałbym lepiej grać. Na Yt widziałem różne filmy, gdzie ludzie wjezdzaja w zakręt prawie na pełnej (pipi)ie, a samochod i tak reaguje jak w totalnym arcade i skreca bez problemow. Wiem, ze czesciowo to wina mojego skilla (a raczej jego braku), ale moze ktos poleci jakis samochod dla poczatkujacego? Tuningu nie dotykam na razie, bo sie nie znam. Jest jakis dobry tutorial jak poprawnie jezdzic w forzie? :p

Odnośnik do komentarza

Senna jest teraz do kupienia w sklepie koła fortuny za 275 forza points więc w sumie darmo. Poza tym jak ktoś lubi zbieractwo to w tym sezonie w mistrzostwach coopowych jest to zgarnięcia Mossler. Fajna maszyna, biały kruk już. 

 

Btw pamięta ktoś co w zeszłym tygodniu było do wygrania w sezonowych mistrzostwach? Robiłem tylko te na wyspie dlc, zapomniałem że w UK będą inne nagrody :/ 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Colin napisał:

 

Btw pamięta ktoś co w zeszłym tygodniu było do wygrania w sezonowych mistrzostwach? Robiłem tylko te na wyspie dlc, zapomniałem że w UK będą inne nagrody :/ 

Też sobie przypomniałem o tym w ostatniej chwili. Wpadły dwa samochody FE. Jeden to chyba było BWM M6, a drugie to Clio, którego mam już trzy sztuki :dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...