Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2019 o 12:16, Matriks_1111 napisał:

Nie ukrywam, że te tablice na placu zajęły mi jakieś 10 minut, może trochę farta, może trochę skilla, ale P50 weszło idealnie :D 

Tja... Wrzuć dowód że na rury wyskoczyłeś P50! Nie dam się znów podpuścić. Nawet na yt szukałem...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Be_
11 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Te wyścigi w trybie współpracy czerwoni vs niebiescy to największy rak jeśli chodzi o gry wyścigowe. Jakiś upodleniec to wymyślił

To ich nie graj? Ku,rwa wchodzę bo myślałem, że nowe DLC coś zapowiedzieli a to smalec :yao:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

trochę za głupoty pododawali te achivy. plus taki że za 30 gwiazdek w danej historii wpada niezależnie czy mamy tyle czy nie. wystarczy ukończyć 10 rozdziałów i z głowy. BRG i Taxi i tak miałem, z ostatnimi zręcznościowymi się męczyłem i tylko 26 ale wpadło. trzeba wrócić i porobić od nowa. nie wiem tylko co z tymi za mistrzostwa sezonowe. zrobiłem wszystkie wyścigowe i nic. nie zrobiłem tylko tych za gry na placu zabaw bo wygrać to będzie trudno. jeżeli trzeba gry też wygrać to podziękuję :]

 

e: doczytałem że ten update nie jest jeszcze oficjalnie wypuszczony/uruchomiony więc te achivy za historię wpadają przypadkiem a reszta jest zablokowana.

Odnośnik do komentarza

Bawiliście się w nową playlistę tygodniową/festiwalową? Dużo grindu, ale dużo nagród w sumie, oczywiście wrzucenie w playlisty online adventure i innych trybów online oraz jednorazowych daily challenges to strzał w stopę z moździerza... Bo przegapisz jeden głupi daily challenge i papa 100% zarówno z tygodnia jak i całego sezonu. Podobno słuchają graczy (Jasne :yao:) i 100% ma zostać od przyszłej playlisty festiwalowej obniżone na 80%.

 

Forza-Horizon-4-Autum-Playlist-800x450.p

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

z tymi dziennymi coś się zmieniło? zawsze było żywe przez 2-3 dni.

ogólnie trochę beka bo jak jeździłem niesklasyfikowane przygody żeby odblokować rankingowe to jeździłem różne mistrzostwa w różnych porach roku i w pewnym momencie wpadł mi achiv za zimowe zawody. na plus to że przygoda rankingowa i rywal liczą się na cały miesiąc i nie trzeba co tydzień tego robić. 

 

Odnośnik do komentarza

tobie przynajmniej nie robi nadziei. mi wielokrotnie po 5 wyścigu wywalało błąd połączenia i nara. teraz już trochę lepiej. spróbuj zresetować neta i grę. ewentualnie pograj trochę żeby serwery się rozgrzały. tryb solo też odpal. jak nie szuka albo nie jest połączone z sesją horizon to jakby tak nieco stabilniej ale może tylko mi się wydaje.

 

BTW 15ego będzie kolejny program z devami o forzie więc możliwe że w końcu coś powiedzą o drugim dlc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...