Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

już FIFA 08 była przełomowa, a 09 tylko to potwierdziła, 10 lat później mamy analogiczną sytuację tylko że tym razem to PES 2018 rozpoczyna dobra tendencję i oby 2019 to przyklepało

55 minut temu, II KoBik II napisał:

09? Najlepsza. Obok PES6 wspominam najlepiej. Tysiaczki meczykow w sezonach. Del Piero, Amauri :banderas:

 

Berbatov, Tevez i Ronaldo w ataku :banderas:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Fifa 09? Jedyna Fifa z tych nowożytnych (czyli od 06 w górę) w którą nigdy nie grałem. Pamiętam że kumple w szkole nasiali wtedy fermentu że tylko myszką się tam da sterować i sobie dałem spokój hehe

 

W 07, 08 i 10 najwięcej czasu spędziłem zdecydowanie. Kurła, pamiętam jak wychodziła 08 jakby to było wczoraj, na urodzinach kolegi pożyczyłem jakąś piracką wersję, to przepisywanie serial code'u w podnieceniu, ehhh było kiedyś :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
8 minut temu, _Be_ napisał:

A jak 12 wprowadziła taktyczny odbiór, pierwsza wkręta w FUT oj było było 

 

i ten płacz na forach jak zmienić na starą obronę xD

Teraz, c0ŕ napisał:

Fifa 09? Jedyna Fifa z tych nowożytnych (czyli od 06 w górę) w którą nigdy nie grałem. Pamiętam że kumple w szkole nasiali wtedy fermentu że tylko myszką się tam da sterować i sobie dałem spokój hehe

 

W 07, 08 i 10 najwięcej czasu spędziłem zdecydowanie. Kurła, pamiętam jak wychodziła 08 jakby to było wczoraj, na urodzinach kolegi pożyczyłem jakąś piracką wersję, to przepisywanie serial code'u w podnieceniu, ehhh było kiedyś :nosacz2:

 

weź pod uwagę, że Fifa 09 na PC i Fifa 09 na konsole to dwie inne gierki

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam jak to dokładnie wyglądało taktycznie, ale bardzo mi się podobała swego czasu FIFA 10 na PS3/360. Pierwszy raz drybling 360 stopni, ofensywna, tylko te loby przegięte...

 

12 też dobrze wspominam ze względu na klimat Premier League i taktyczną właśnie.

 

7 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

> I będę się bawił świetnie jak co rok patrząc na doje bane licencje na wszystkie ligi, oraz świeżutką LM i LE.

   Pozdro i won do tematu pes, bo to już jest śmieszne
> Co niby chciałbyś nowego w grze piłkarskiej? Nie możesz załapać, że nie każdy jest Tobą i ma takie same potrzeby?

Dobry gameplay? :reggie: Jak ty nie masz potrzeby dobrego gameplayu i grasz licencjami to w zasadzie nie musisz tu zaglądać, na pewno będą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...