Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

PES 2019 oficjalnie zadebiutuje 30 sierpnia 2019 roku.

 

Cytat

 

PES 2019 pojawił się na PlayStation Store. Specjalne wydanie „Legend Edition” zostało ozdobione przez Davida Beckhama, który pojawi się na okładce produkcji.

 

Zamawiając grę przed premierą otrzymacie:

  • PES Brazil Legend Player Loan
  • 1000 monet myClub
  • Motyw PES 2019 Legend Edition

Sony zdradza nawet konkretne szczegóły dotyczące funkcji najnowszej odsłony:

  • AUTHENTIC LEAGUES – ogromna aktualizacja licencjonowanych lig
  • MAGIC MOMENTS – indywidualność zawodników przeniesiona na nowy poziom z 11 nowych cechami umiejętności, strzelanie bramek z ulepszonymi animacjami, a zmęczenie zostanie zaprezentowane przez piłkarza.
  • NEW MYCLUB – każdy element został zmieniony: od sposobu kontraktowania zawodników do specjalnych wersji piłkarzy wydawanych przez cały rok
  • THE BEAUTIFUL GAME – doświadcz fotorealizmu dzięki oszałamiającym animacjom w 4K i HDR
  • ML REAL SEASON – doświadcz życia jako prawdziwy menadżer z 3 istotnymi zmianami: przedsezonowy, dogłębny system transferu ICC i nowe licencje lig

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kosmos napisał:

Mnie ciekawi czy wreszcie mathmaking będzie działał normalnie. W 2018 to dramat. Mimo ze online gra się przyjemnie, to czekanie na rywala odpycha mnie od pada :/  Gdyby to ogarnęli to biorę, bo licencje dorobią moderzy w tydzień.

Ale co, że czekasz na przeciwnika koło minuty to aż tak cię odpycha? 

Odnośnik do komentarza

Stare PESy były mistrzowskie w swoich czasach, czyli w skrócie: nie miały konkurencji. Jak się mają do dzisiejszych realiów to inna rzecz. Dla mnie też najlepsze bedą stare PESy, ale to jest tylko siła nostalgii, a nie uczciwe porównanie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2018 o 08:33, Kosmos napisał:

Mnie ciekawi czy wreszcie mathmaking będzie działał normalnie. W 2018 to dramat. Mimo ze online gra się przyjemnie, to czekanie na rywala odpycha mnie od pada :/  Gdyby to ogarnęli to biorę, bo licencje dorobią moderzy w tydzień.

Nie bedzie bo gra sie sprzedaje duzo gorzej i nie ma tylu graczy. 

Licencje? Jedynie co mnie interesuje to nowe partnerswa bo wtedy mamy mega zrobione twarze i stadion. Reszte zalatwia OF. 

 

Gameplay z 18 imo zjada ten z Fify. Do tego nie ma handicapu i koniec tematu.

Mam nadzieje, ze 19 bedzie tylko na plus, co pewne nie jest z ta firma. 

Odnośnik do komentarza

W 2019 nie będzie licencji UEFA, czyli koniec z otoczką Ligi Europy i Ligi Mistrzów. Tego chyba żaden patch nie naprawi(na konsoli), bo (jak dotąd) żaden patch nie wpływa na piłki czy korki czego zupełnie nie rozumiem. Na PC można zmieniać wszystko. Myślę, że kasa, która miała iść na licencje UCL, może być przekazana na klubowe licencje, ale nie zdziwi mnie jak jednak nie :D

Skoro tracą licencję UEFA, to wypadałoby, aby przygotowali się na to w postaci rozbudowanego trybu edycji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...