Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, kanabis said:

Cofam te slowa, koniec nie gram juz w to.  Kur.wa przewazam znacznie we wszystkim , doslownie we wszystkim i dostaje 2:1 w doope przy czym moja bramka wpada wymeczona w chu.j. Slupek musi byc przynajmniej jeden u mnie w kazdym meczu. Nie wiem jakis handicap dla druzyny gorzej radzacej sobie w meczu? Kumpel ma ustawienie 4 obroncow 1 defensywny pomocnik 1 ofensywny pomocnik dwoch napastnikow i dwoch skrzydlowych xD Ja tworze akcje przewazam, cisne a u niego spam trojkat i laga na skrzydlowych kontra i co druga taka sytuacja to bramka bo ma 4 napastnikow co nie. Srodka pola nie ma no bo po co mu jak gra lage na skrzydlowych. Logiczne. Czy realistyczne? No chyba slabo

Wyje,bane mam na takie granie. Tylko sie czlowiek denerwuje. Przypomina iss i wystawianie carlosa na atak bo szybki, a takie dobre wrazenie zrobil pierwsze. Tyle ta gra ma wspoonego ze skillem co ja z dawaniem na tace. 

Graj w 18, jest idealna

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

PES 2019 za 42 zł na PSStore. Za tę cenę naprawdę warto. Sam długo się nie zastanawiałem i wziąłem, chociaż mam na PC, a obecnie nie mam konsoli. Kupiłem, bo jak wyjdzie 2020 to 2019 zniknie ze sklepu Sony, jak każda poprzednia. Konsolę pewnie jeszcze kupię, więc się nie zmarnuje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Po wczorajszym czy tam przedwczorajszym patchu (który prawdopodobnie był ostatni) tempo rozgrywki zauważalnie zwolniło i to się może komuś podobać, ale ogólnie pozmieniało się na minus jak dla mnie. Dziwnie się gra.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pomocy! Mam Xboxa One X i TV Philips 50PUS6503. Ustawienia Xboxa pokazują na zielono, że wszystko śmiga oprócz Dolby Vision (TV nie obsługuje). TV ustawiony jest pod granie w 4K w HDR. Wszystkie gry działają ok, miedzy innymi Forza Horizon 4.

 

Natomiast PES 2019 długimi fragmentami niemiłosiernie tnie i dotatkowo miga podczas meczu. Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania(myclub offline i online). Gra jest niegrywalna w takiej formie.

 

Ktoś, coś??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupienie plusa dla ctr spowodowala ze odpalilem tez pesa. Gram sobie w te dywizje. Poczatek wiadomo fajny bo lamusy. Ale w tej dywizji 7 juz trafiaja sie rozni ludzie. I jakies protipy odnosnie czym grac? Gram sobie walencją ale coraz czesciej zdarza sie ze dostaje w piz.de od lamusow tylko i wylacznie dlatego ze mam slabsza druzyne. To oszukiwanie na korzysc lepszej druzyny jest zenujace. Wygralem 1:0  z juventusem gdzie ja mialem 11 strzalow a typ 0. Szczesny mecz zycia a jak nie szczesny to slupki. Bo chyba przypominac nie musze ze na 10 meczy 9 jest liverpool/arsenal/psg/mancity 

 

Jak wy graliscie? Srednia druzyna i spoko punkty czy naparzac od razu lepszymi druzynami bez wkur.wiania sie ze frajer ze slabym skillem ale majacy van dijka i salaha z wami wygrywa?

 

Aha dzisiaj wygral gosc z panamy probujacy grac na czas od 60 minuty :banderas:

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.