Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Moim zdaniem 16 była najsłabsza,bo bramkarze nic nie bronili ale żeby odrazu crapy.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Dla mnie 16 była genialna. 

Co do 18 to jest za(pipi)ista, ale przekładanka, której nadużywam w pesach jest za wolna i nie sprawia takiej satysfakcji jak w 16 czy 17.

Mam nadzieje, że w 19 ja przyśpieszą bo do pozostałych aspektów dryblingu czy tempa gry nie mogę się przyczepić.

No i nich powróci genialny Bergkamp Flick obecny w 11,12,13 a nie zastąpili to Neymar Flick. Najlepiej to niech obie animacji będą.

Edytowane przez ukanio
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

A co ci nie smiga w online?

Bartek jesteś jedną z niewielu osób którym śmiga online. To jest naprawdę słaby element tej gry, raj dla oszustów, gram tylko dlatego, że jestem uzależniony. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, pajgi napisał:

Bartek jesteś jedną z niewielu osób którym śmiga online. To jest naprawdę słaby element tej gry, raj dla oszustów, gram tylko dlatego, że jestem uzależniony. 

Mi sie wydaje, że ludzie wyolbrzymiają naprawdę, wczoraj kolo północy odpalam grę cyk wybieram mecz i po parnastu sekundach mam kolesia do grania, mecz zero lagów i cześć :usmiech: No i mówie o wersji na PS4 a nie jakieś zczitowanej wersji na PC. Nie wiem Pajgi skąd wpadłeś na pomysł żeby grać w Pesa na kompie ale ani w PES ani Fifa nie są grywalne na PC własnie przez cziterstwo. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady, ale ustawienie połączenia w konsoli to coś co robię w pierwszej kolejność po zakupie i nie otwieram portów tylko ustawiam dla konsoli DMZ. Łącze 50 mb upload i 25 mb download.

 

Dla mnie online w Pesie na PS4 to jednak poziom co najwyżej średni, plus wkurzające loadingi, wiecznie coś kręci, stabilizuje połączenie. Oczekiwanie na przeciwnika trwa za długo. Tak jak napisano powyżej raj dla cziterów. Rozłączanie meczy bez konsekwencji to patologia. Jak połączy z kimś ze wschodu lub Turcji czy innym brudasem zza Turcji to tragedia. Z rodakami też różnie bywa. A jak gra się w takich warunkach to dzieją się cuda, to zawodnik nie zareaguje, wylewy.

 

Ogólnie DRAMAT w XXI wieku.

 

Nie gram offline, kanapowo bardzo rzadko. Dodać do tego wersję Lite wychodzi na to, że w mojej ocenie nie opłaca się tego kupować, bo nic nie zmieni się w kwestii online.

Odnośnik do komentarza

Czyli, co na konsolach już nie robią dokładnie tych samych numerów co robili wcześniej (obciążanie łącza i w razie czego ucieczka bez konsekwencji)? Grając na PC nie odczułem, że procentowo cziterów jest więcej (choć graczy jak najbardziej), dla mnie to było dosyć płynne przejście z grania na konsoli i dlatego nie widzę poprawy (pod względem samej płynności jest zauważalnie lepiej, ale nadal co kilka meczów można się pociąć). Może faktycznie teraz szybciej szuka rywali,  ale jak kupię znowu konsolę i odpalę MC z dwugwiazdkowymi drużynami, a będzie mi dalej szukać rywali (pootwierane porty i inne takie, 250mb internet) po parę minut, a co 3-4 mecz będzie ciął, to będą inwektywy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie trafiam na cziterow ale ja mam rating ~700 więc same niedzielniaki raczej może tam nie takiego parcia na wynik. 

 

Pajgi wieczorem szybko lecą matchmakingi ale w tygodniu z rana żeby zagrać to faktycznie nie ma szans 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.06.2018 o 19:25, Twarożek napisał:

Trzeba zagrac przeciez by stwierdzic. To ze grafika podobna to wiadome. Fifa 17 a 18 np na gamepleyach wyglada identycznie a odczucia całkiem inne. 


No nie wiem... Od FIFA14 (czyli pierwszej odsłony na obecną generację) mam dokładnie takie same odczucia podczas grania w FIFĘ (a ominąłem tylko F15).
PES co roku wprowadza więcej zmian, choć w większości są to tweaki, lekkie przesunięcia pasków itp. Pamiętam jak na PS2 dostawaliśmy przeplatankę - jeśli jedna odsłona była nastawiona na atak, to następna była bardziej defensywna i tak w kółko :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
8 godzin temu, Wredny napisał:

PES co roku wprowadza więcej zmian, choć w większości są to tweaki, lekkie przesunięcia pasków itp

Nie wiesz o czym piszesz a piszesz po co?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ktoś napisał ,że gra wygląda jak z PES 13,
No wątpię bo PES w tym roku dostaje hdr i nowe oświetlenie.

Ja. Gdzie napisałem, że chodzi o grafikę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.