Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie. Ja się wkręciłem w PES2018 i znów czuję się, jak za czasów PS2 i najlepszej odsłony (PES5), choć tym razem prowadzę czerwoną drużynę z Londynu (na PS2 chyba z 10 sezonów Chelsea). To mnie najbardziej jara w piłkarskich gierkach i przy tym się relaksuję.
Demko 2019 obadam, ale dopiero niedawno kupiłem 2018, żeby rzucać się na następną odsłonę (zwłaszcza taką bez Option File). Pewnie znów kupię z rocznym poślizgiem :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Fajne zmiany w MC, będzie można uczyć graczy nowych skilli i gry na innej pozycji. Co do managerów, to nie będzie dalej pełnej swobody w zmienianiu im taktyki. Będą jednak częściej nimi rotować na ryneczku, więc łatwiej będzie trafić na odpowiedniego. Będzie też można kupować piłkarzy w pakietach (taniej wychodzi losowanie), a zduplikowanych graczy zachować i później wymienić na innych o podobnym OVR. Cudownie że w końcu wzięli się za ten tryb.

Odnośnik do komentarza

Bez sensu te duplikaty, teraz ich nie bylo wiec czyszcząc agenta procenty rosły na trafienie kota. Przez duplikaty czarne pilki moga leciec o wiele rzadziej. Mam nadzieje tez ze nagrody zmienili za wygranie ligi, bo 1 kontrakt jak to bylo do tej pory to lekki lol.

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ma być podobno łatwiej o "wymarzony skład". Wolałbym więcej GP za wygrywanie meczów, ew. za killstreaki (np. 10 wygranych pod rząd i rośnie mnożnik), bo nie moja wina, że losuje mi ludków z rankingiem 290, a za kontrakty piłkarzy  płacić trzeba. Nie do końca też podoba mi się, że grając dwugwiazdkowym  teamem nie mam szans na pierwszą trzydziestkę w rankingu, za wygranie meczu dostaję 1-2 punkty rankingowe. Obecnie i tak mam rekordowo wysoki jak na mnie, ale wiem, że wystarczy chwila nieuwagi, słabszej formy i tydzień ciułania punkcików w plecy. No i niech w końcu zrobią coś z tymi uciekinierami-lagerami, nie wierzę, że nie da się ustawić tak zer i jedynek , żeby ukrócić ten proceder.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...