Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Strzały z dystansu będą super z tego co widzę.

 

Cytat

New, fully licensed leagues are coming to PES 2019. Full details to be revealed soon!

 

DcwT2SPX4AACaG4.jpg

 

DcwUF5JXkAA-NSr.jpg

 

DcwaDmwWkAEcayV.jpg:large

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

rozbawili mnie ;)

 

co mi się podoba :

 

+ data premiery, będą mieli miesiąc życia

+ grafika i modele twarzy dostają boost co roku i wygląda to smacznie

+ wzięli się za ewidentnie zrypane rzeczy (stamina, drybling)

 

ale już widać to odgapianie pewnej gry na F :

- szybkie zmiany pod jednym przyciskiem ;) chyba gdzieś to widziałem

- PES League dołączona do myclub walka o wysokie nagrody, deja vu ;)

- high performance players w myclub, ze zmiennymi statami, czyli One To Watch z gry na F

 

no jestem ciekaw co tam będą za nowe tryby i nowe ligi (grecka i czeska?) bo muszą czymś zastąpić CL, a na razie widzę są zajęci kopiuj-wklej, role się odwróciły :]

Odnośnik do komentarza

No gdyby chodziło o Premier League to raczej dzisiaj by taką bombę spuścili. Chyba że dogadują. ;) Co do tego, że pewne elementy zapożyczają z FIFy, nie widzę w tym nic złego. Wyjdzie grze na lepsze a ty z tego minusy robisz?

 

Cytat

na razie widzę są zajęci kopiuj-wklej, role się odwróciły :]

Dobrze, że gameplayu nie kopiują.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
16 minut temu, nero2082 napisał:

+ data premiery, będą mieli miesiąc życia

Lepszy miesiąc życia dobrej gry niż crapa w którego grają dzieci w wieku 10-13 lat :usmiech: 

 

Czyżby Bundesliga, fajnie. 

12 minut temu, krzyhu923 napisał:

Dobrze, że gameplayu nie kopiują.

Jakby Fifa miała gameplay to można by było coś skopiować, ale z pustego to i salomon nie naleje. 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, oj jak dobrze. Skopiowany gameplay z Fify to mega handicap, tłuczenie w słupki i poprzeczki, giga wylewy. 

 

Mnie to smieszy jak jakis patafian pisze, aha przegrywasz to narzekasz na handicap. Raz przegrywam i (pipi) mnie strzela bo to widze, raz wygrywam czujac ogromny boost. I sie naprawde nie ciesze bo to widze. Biegaja mi zwawo, rozbiegaja sie na pozycje i rywalowi ciezko ich pokryc, nawet jak jest lepszy. 

 

Tak, pragne kopii Fify. W (pipi)u mam licnecje, sobie ofa pobieram i sa i w pesie, cala operacja zajmuje do 20 min

Odnośnik do komentarza

To widoczne zmęczenie (mniej spamerów)+większa indywidualizacja zawodników to bardzo fajne nowinki.  Fajnie, że robią coś z MC. CIekawe co z tymi strzałami, żeby nie przesadzili i nie dali pola do popisu dla graczy "widać bramkę, a strzele se".

 Ogólnie ręka w gaciach.

Odnośnik do komentarza

PES 2012 i 2013 miały ładne murawy, tekstur nie pamiętam (pewnie słabe obecnie, bo jakże by inaczej), ale żywe kolory robiły swoje. Grając w 2018 można wpaść w depresję, jak się ma skłonności. Generalnie murawy mierne w obecnym PESie, ale niektóre tekstury to już naprawdę słaby żart.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to grubo, z nawiązką wynagrodzili nam stratę licencji na LM.

 

Cytat

This year PES 2019 welcomes 7 new leagues, an abundance of new partnerships and stadiums. A new global licensing initiative will see leagues from countries such as Belgium, Scotland, Denmark, Switzerland, Russia, Portugal, and Argentina added to the game - with the Russian league exclusive to PES! PES 2019 will also include lots of stadiums from launch, including FC Barcelona's Camp Nou and Palmeiras' Allianz Park, exclusively. Additionally, new partner clubs and stadiums will be added after launch.

Camp Nou ekskluzywnie w PES-ie !!! :rayos:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Szkoda utraty LM i LE Ale co wy gadacie za bzdury, od lat wgrywa sie Option File i problem znika. Jezel ktos woli gameplay z PESa to licencje nie sa problemem praktycznie zadnych. 

 

Praktycznie- Bayernu nie ma, Ekstraklasa tez by byc mogła. 

1 minutę temu, II KoBik II napisał:

Jedyna i druga piłka fajne przez pierwsze 3 tygodnie. Pozniej dno kompletne, gdzie paczują co jakiś czas i zmienia wszystko w grze. Dziękuję za te guwna nie warte zlotówy. 

 

Ale cebulowe myclub sprawdze. Nic więcej. 

Bo po 3 tyg okazuje sie, ze cienki jestes? :D

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, Twarożek napisał:

Ale co wy gadacie za bzdury, od lat wgrywa sie Option File i problem znika.

Aha to mam klaskać im bo community zrobi za nich, dz-dzięki. 

 

Bayernem sobie nie zagram w dywizjach, LM nie ma, Premier League u konkurencji ma fajna oprawę meczową, no takie smaczki składają się na pełen produkt. Wiadomo, że gameplayem zjada FIFE, która postawila na zje.banie gameplayu oraz brak balansu w FUT gdzie naje.bali za dużo grzybów w barszcz z tymi trybami, teraz każdy ma mocne karty chociazby z SBC i weź tutaj graj jak ktoś ma składzie TOTY Salahów itp A nawet jesli to i tak się odechciewa grać bo gra jest po prostu nudna, schematyczna i drewniana. 

Odnośnik do komentarza

FIFA niestety wróciła do mizerii z czasów pierwszego panowania Pro Evo. Nie śledzę na bieżąco informacji dotyczących FIF-y, ale chyba od odejścia Davida Ruttera zaczęło się psuć i cofać w rozwoju. Zmiana silnika też nie wyszła na dobre, chyba średnio pasuje on do piłki nożnej. Sytuacja dokładnie jak dawniej: FIFA licencje, PES gameplay. Mimo wszystko odpowiada mi to, skoro nie ma innej opcji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Twarożek napisał:

Szkoda utraty LM i LE Ale co wy gadacie za bzdury, od lat wgrywa sie Option File i problem znika. Jezel ktos woli gameplay z PESa to licencje nie sa problemem praktycznie zadnych. 

 

Praktycznie- Bayernu nie ma, Ekstraklasa tez by byc mogła. 

Bo po 3 tyg okazuje sie, ze cienki jestes? :D

 

Nie. Po prostu szkoda mi czasu na schematy i mechanike która zawsze jest spyerdolona w jakims stopniu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.