Skocz do zawartości

Yakuza 3, 4, 5 Remastered


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no trochę za duża cena, i za dużo promocji fajnych na PSN teraz (chyba wszystkie cyfrówki najlepsze przecenili), ale pudełeczko kupię. Yakuzę 4 praktycznie przeszedłem, ale trójkę i piątkę mam do zaliczenia. Potem będę mógł ze spokojem usiąść do Yakuza 6 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Panowie warto zainwestować te 150zł w tą kolekcję? Bo mam dylemat, już tłumaczę. Gram od tygodnia jak poje.... w Yakuzę 0, dopiero zaczynam przygodę z Y ale już wiem że przejdę wszystko co się da ale no właśnie. Mam na ps4 Y0, Kiwami 1 i 2, Yakuzę 6 oraz 4-5 na Ps3 z plusa. Na razie kończę 0 i będę szedł chronologicznie. No i brakuje mi 3 części, szukałem na psstore na ps3 w pl i us ale nie da się tego kupić, używki są mało dostępne i dość drogie. I nie wiem czy kupić tą Y3 na ps3 gdzieś pokątnie bo w sumie tylko tej części mi brakuje czy jednak zainwestować w kolekcję i mieć święty spokój, wszystko na jednej konsoli i w lepszej jakości. Co radzicie ?

Odnośnik do komentarza

Kupuj ta kolekcję i olej granie na PS3, na PS4 czy tam PS5 będziesz miał FullHD z wygładzaniem i 60FPS. Granie na PS3 to katorga będzie po przejściu Y0, Kiwami i Kiwami 2. Jedynie strzał w pysk im się należy za to że cutscenek nie poprawili i wyglądają tak samo jak na PS3

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Gram w remastera trójki i już wiem dlaczego odpuściłem na ps3. Jestem w 6 rozdziale i jak na razie fabularnie to jeden wielki filler. Nie po to gram w yakuze, żeby kupowac polo z flagą usa dla małego niglet-kun. Dawać mi już jakiegoś bad guya, którym będzie darł ryja "KIRYUUUU", a kiryu "IKUZE" i sie napyerdalaja po ryjach. W walce tez przesadzili z blokowaniem. Ten grubas w hotelu mi wszystko blokował, a nie miałem żadnej broni ze soba wtf. W tej części jest modowanie broni - da radę zrobić coś niezniszczalnego wcześnie w grze? Można przejść grę na spokojnie bez robienia sidequestów? Zrobiłem 30+, ale chyba odpuszczę i przejdę tylko fabułę w tej części, bo strasznie drewniane wszystko jest.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej można ukończyć grę bez substories, tak przechodziłem na PS3, w remasterze zrobiłem 80%.

Teraz męczę Y4 i jak za pierwszym podejściem na PS3 było spoko, tak teraz w remasterze jak zacząłem wczoraj trzecią postacią to zapał spadł, mogłoby go nie być, Saejima i Akiyama są spoko nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem tego kupsztala 3. Nic mi sie nie podobało w tej części. Walki z bosami zajmują wieki, bo Kiryu zadaje mało obrażen, a na dodatek prawie wszystko blokują. Zero frajdy z klepania ryjow i heat moves. Fabuła... no coś tam było. Za tydzien nie będę pamiętał o co cała drama. Myślałem, że powyrywam wlosy jak w ch 10 znowu trzeba bylo rozwiazywac problemy dzieci. Szybko przelecialem przez glowny watek i chyba jutro zabieram sie od razu za 4 :rayos: Fajnie, ze sa 3 inne postacie, bo ten harcerzyk juz mi gra na nerwach.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze jest tak duzo subquestow w tych grach. Gdyby w kazdej czesci bylo ich 20 maks i kazdy dopieszczony, to bylby zupelnie inny odbior, a tak to trzeba szybko przeklikac dla expa. Druga sprawa to fabuła. Postacie zachowuja sie tak nierealistycznie, ze wiesz, ze grasz w gre dla dzieci. Czasem sie zastanawiam czy scenariusz i dialogi sa pisane przez aspołeczne osoby, ktore wiedze o interakcji z innymi ludzmi czerpia z mangi i anime.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...