Skocz do zawartości

Dead or Alive 6


Rekomendowane odpowiedzi

Też mam taką nadzieję. Mam już dość "nijakich" postaci kobiecych dla mangoz(pipi)ów (Marie Rose/Honoka/NiCO). Coś czuję że 2 postacią SNK będzie jednak Andy Bogard (ninja :) ). Ciekawe ile Mai będzie kosztowała? Na PS4 DOA5LR, za Mai życzą sobie 33zł :/ Szkoda że wywalili TAG. Gdyby Andy jednak się pojawił to z pewnością byłby "w parze" z Mai :)

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wpadła platynka :obama: 

Bawiłem się cudownie wśród stulejarskich klimatów, jak za czasów dimensions :banderas:  Teraz tylko czekam na siódemkę. 

Bardzo dużo ludzi dostępnych online. Widać, że gierka się sprzedała to siódemka pojawi się na kolejnej generacji. 

Trening w tej grze dobrze wprowadza do online'a (warto sobie wybrać jedną postać i zrobić nią combo challenge, można parę chwytów ratujące doopala zapamiętać). 

 

 

Polecam każdemu Martwy lub Żywy stulejarz 6. Szybki próg wejścia, fajna otoczka (pomijając falujące bufory, dużo tutaj contentu do odblokowania) i fajne postacie :usmiech: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shen napisał:

Jakieś porady dla kogos kto nigdy nie grał w doa?

 

- może to banalne i oczywiste ale gra ma najlepszy tutorial jaki widziałem kiedykolwiek w bijatykach. Jest długi ale nie zrażaj się 3/4 z tych zagadnień samo wejdzie w krew ale ukończyć warto

-  polecam też zrobić tutorial dla swojego maina i nauczyć się nim chociaż ze dwóch kombosów

- tryb DOA Quest w którym robimy zadania również znakomicie przybliża nam system gry

- potem można uderzyć online i nie spamować holdów mimo, że są one podstawą tej gry

- dużo rzucać i karać na początku rzutem, rzut jest przegięty w tej grze nie tylko u grapplerów

- za beginer friendly postacie uważane są - Hitomi, Diego, Kasumi, Jann Lee

- ogólnie to postać nie ma aż takiego znaczenia jak w innych bijatykach, jak się dobrze czyta przeciwnika to można grać każdą postacią

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja grałem La Mariposą i przy 100 walkach na online miałem 56% wygranych (a w ostatnią bitkę jaką grałem to Tekken Tag Tournament). Wbija się rangę ogólnie sieciowo i czym wyżej, to ludzie bardziej ogarniają. 

Czasem fajne wyrównane walki wpadają, aż się człowiek spoci :obama: 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

 

- może to banalne i oczywiste ale gra ma najlepszy tutorial jaki widziałem kiedykolwiek w bijatykach. Jest długi ale nie zrażaj się 3/4 z tych zagadnień samo wejdzie w krew ale ukończyć warto

-  polecam też zrobić tutorial dla swojego maina i nauczyć się nim chociaż ze dwóch kombosów

- tryb DOA Quest w którym robimy zadania również znakomicie przybliża nam system gry

- potem można uderzyć online i nie spamować holdów mimo, że są one podstawą tej gry

- dużo rzucać i karać na początku rzutem, rzut jest przegięty w tej grze nie tylko u grapplerów

- za beginer friendly postacie uważane są - Hitomi, Diego, Kasumi, Jann Lee

- ogólnie to postać nie ma aż takiego znaczenia jak w innych bijatykach, jak się dobrze czyta przeciwnika to można grać każdą postacią

Dla mnie w ogóle seria DoA ma najlepszy, najfajniejszy i najprzyjemniejszy zarazem system bitki ze wszystkich tego typu gier na rynku. Dla przykładu taki Mortal Kombat to drewienne drewno drewnowate...

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Do odblokowania w grze jest po około 4-5 strojów dla postaci żeńskich i po około 2-3 dla męskich. Zdobywamy punkty na te kostiumy przechodząc arcade, survival albo grając daną postacią online. Można też odblokować i wykupić dla postaci rożne fryzury, nakrycia głowy i okulary. 

Do odblokowania są też wszystkie kawałki muzyczne ze wszystkich części DOA można ustawiać np która ma grać w jakim menu, która na ekranie wyboru postaci, arenie itp.

Jeszcze przechodząc daną postacią combo triale odblokuje się możliwość użycia jej głosu jako announcera podczas walki. Raidou brzmi kozacko. W dodatku głosy są w dwóch wersjach japońska i angielska.

Wszystko za darmo.

 

To mit, że w doa jest wszystko do kupienia tak jest do kupienia masa kostiumów ale to tylko kostiumy i nikt ich nie każe kupować to co jest w grze to tak naprawdę więcej niż w przeciętnej bijatyce obecnie na rynku.

 

Do kupienia są dwie postacie bo jedna była za pre ordera, a druga w wersji deluxe po 16,50 każda. Zapowiedziane są dwie gościnne z King Of Fighters.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ta gra to ogólnie marketingowe nieporozumienie zwłaszcza wersja free to play - ktoś kupuje swoją jedną ulubioną postać i TecmoKoei nie zarobi na nim więcej bo nie może dokupywać kostiumów dla postaci którą gra. Była też masa dyskusyjnych decyzji przed premierą ogólnie tragedia. Zresztą producent i director DOA6 Yohei Shimbori ustąpił ze stanowiska jakiś czas po premierze. 

Ale to już zostawmy, gra ma niesamowicie grywalny system, wygląda ok, jest w niej ryu hayabusa i wciąż gra w nią dużo ludzi na PS4. TK przeznaczyło 90tyś $ na turnieje i mistrzostwa DOA także chcą wspierać markę:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...