Skocz do zawartości

Dead or Alive 6


Rekomendowane odpowiedzi

Na pre-order steamowy raczej nie ma co liczyć, ponieważ jak to stwierdziło Valve:

we do not support running a pre-purchase except in a few rare cases with partners with which we have a well-established relationship and that have a proven track record on Steam.

 

Co do wersji free to play (Core Fighters), to najprawdopodobniej będzie ona dostępna na wszystkich platformach. Wersja na Xbox One ma już nawet swoją stronę katalogową w sklepie Microsoft.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2019 o 21:36, Czezare napisał:

Czasy ładowania na pewno poprawią i będą one więcej niż przyzwoite. DoA jako seria słynie z tego.

Minął ponad miesiąc, nowe filmiki i nadal c#ujnia :verymad:

Te piękne czasy się skończyły. 0:25 - 0:45 :/ w DOA6 vs DOA5 0:41 - 0:45

 

W takim DOA3 wszystko wczytywało się jeszcze lepiej niż w DOA5. Dobrze że będzie wersja na PC. Na SSD powinno być ok. Do premiery zostało ponad 2 tyg. Wątpię by stał się cud. Zresztą Tekkeny też kiedyś bardzo szybko się wczytywały, a co mamy w T7... Za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego w recenzjach (np; T7) rzadko kiedy wspominano o bardzo długich loadingach. Przecież to ogromny "minus". W takim PE w recenzjach SFV i T7 nic o długich loadingach nie wspomniano ("rzetelna recenzja").

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Na pc w doa5 nie mam wogóle loadingów na ssd.

To nie tylko bijatyki na to cierpią na konsolach. Masa gier jest przez to torturą.: Monster Hunter, Prey, Pillars of eternity praktycznie niegrywalne czy nawet demo Devjl may cry 5 ma dlugi loading w menu po wybraniu customize. Na xboxie 360 gry z płyty wczytują się szybciej.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, devilbot napisał:

Na pc w doa5 nie mam wogóle loadingów na ssd.

To nie tylko bijatyki na to cierpią na konsolach. Masa gier jest przez to torturą.: Monster Hunter, Prey, Pillars of eternity praktycznie niegrywalne czy nawet demo Devjl may cry 5 ma dlugi loading w menu po wybraniu customize. Na xboxie 360 gry z płyty wczytują się szybciej.

Dlatego SSD w przyszłej generacji to konieczność/standard. Niestety, pewnie znowu będzie HDD 5400 (2TB?). Skoro "budżetowe" PS4 bardzo dobrze się sprzedaje to po co $ony ma się wysilać. Oby M$ postawił na SSD (jako standard) to zmusi $ony aby SSD również w PS5 było. Brak SSD (dobrego wykorzystania) to problem obecnych konsol. Również optymalizacja kuleje (nie chce się/brak czasu, kasy).

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
Cytat

In the interview, Shimbori is asked about why the game will be less sexy than Dead or Alive Xtreme 5: Last Round, and Shimbori responded by saying…

“No. As I told you, it is a real desire on our part to stick to the social criteria to respect to be accepted at present. And unfortunately, too sexy games are no longer accepted today."

 

 

Z tego powodu zagraniczni gracze zaczynają bojkot gry. Dla mnie bez różnicy, to co widzę na gameplayach  wygląda ok. Czy będą troszkę zakryte czy odkryte zupełnie mi ni przeszkadza.

 

Jeszcze jeden cytat:

 

"To be honest, we did a bit too much with some costumes in the past. And this no longer corresponds to the time in which we live. What you saw today [he shows one of Christie's suits, biker, the screenshot of the preview] is the farthest we'll go in terms of sexualization. And it's still very sexy!"

 

Miał na myśli ten kostium czyli żadnych bikini pewnie nie będzie:

 

KwCSbhV.jpg

 

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie, że dla wielu graczy to czynnik decydujący przy zakupie tej gry :yao: 

 

Niestety, żyjemy w chorych z(pipi)anych czasach. Cieszę się, że Polska jest jeszcze normalna pod tym względem. Mogę być rasistą, homofobem, słucham czego mi się podoba i piję to na co mam ochotę.

 

Osobiście ta gra nigdy mi się nie podobała. Owszem grałem na xie 1 w DoA Ultimate, DoA3 ale ogrywałem głównie singla. Jednakże miałem przyjemność żyć w czasach kiedy dane mi było widzieć emocje rysujące się na twarzach ludzi, którzy potrafili w to grać i brali udział w turniejach organizowanych w naszym kraju. 

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja żyłem w czasach w których graliśmy ostro offline w to z kumplami na pierwszym xboxie. Ostatnia moja styczność to właśnie DOA 3 ale szybko wróciliśmy do Ultimate bo ten system przechwytów był prostszy w dwójce czy coś takiego. 

Mnie interesuje Doa 6 głównie dlatego, że wychodzi,  i ze względu na to samo uniwersum co Ninja Gaiden i w sumie to takie mega ubogie Virtua Fighter, w którego trochę grałem na xboxie 360 i mogę w to grać na padzie.

Odnośnik do komentarza

Ja DoA lubię i mam ogromny sentyment do tej serii. Jednak czym dalej w las to ta seria traci w moich oczach. Jak dorwę kiedyś tanio część 6 to chętnie zagram. Jednak ja w bijatyki gram trochę na pałę więc co do systemu się nie wypowiem. No może poza tym ,że da się nawalać w przyciski i wygrywać :obama:

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2019 o 17:37, devilbot napisał:

 

Z tego powodu zagraniczni gracze zaczynają bojkot gry. Dla mnie bez różnicy, to co widzę na gameplayach  wygląda ok. Czy będą troszkę zakryte czy odkryte zupełnie mi ni przeszkadza.

 

Jeszcze jeden cytat:

 

"To be honest, we did a bit too much with some costumes in the past. And this no longer corresponds to the time in which we live. What you saw today [he shows one of Christie's suits, biker, the screenshot of the preview] is the farthest we'll go in terms of sexualization. And it's still very sexy!"

 

Miał na myśli ten kostium czyli żadnych bikini pewnie nie będzie:

 

KwCSbhV.jpg

 

 

I bardzo dobrze. Te bikini/ręczniki i inne bzdety w bijatyce są niepotrzebne. Mogą to dodawać do "siatkówki" :) A jeśli chodzi o zagranicznych "graczy" to niech "hentaja" sobie włączą i im "ulży". Może potem zaczną myśleć :)

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Na Evo Japan zapowiedziano przed chwilą pierwszy season pass, który będzie zawierał... dodatkowe stroje! :o No dobra, oprócz strojów będą też 2 postacie z King of Fighters XIV, a jedną z nich będzie Mai Shiranui, dla której to już drugi występ w serii DOA. Druga postać na razie nie została ujawniona.

 

Aha, w następny weekend będzie można sobie pograć w demo. W demie będą 24 postacie do wyboru oraz większość trybów. Demo będzie dostępne w dniach 22-25 lutego na obu konsolach.

 

https://mobile.twitter.com/i/web/status/1096287993910960129

Edytowane przez RoL
Yyy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chamsko, że wycięli z gry nyotengu i phase 4 i po premierze trzeba dokupić. Rozumiem kupowanie postaci w DLC i robię to w grach chętnie ale jak jest to nowa lub gościnna postać tak jak np mai z kofa.

Szkoda, że hayabusy nie wycięli s(pipi)iele. Karny kutas odemnie dla shimboriego i spółki, a ma już ich wiele i oby po premierze nie musiał się pochlastac.

 

Pewnie wezmę używkę odrazu jak trafię tak dla zasady.

Odnośnik do komentarza

Śmieszy mnie od zawsze ta pruderia amerykanów, najbardziej brutalne morderstwa w grach i filmach przechodzą bez echa, ale kawałek cycka pokażą i od razu afera. Kiedyś to chociaż było logiczne, bo kobiety w grach chcieli zakrywać głownie uwstecznieni religijni fanatycy (nawet nasze Radio Maryja prowadziło krucjatę), a teraz dokładnie te same argumenty rodem ze średniowiecza podnoszą ludzie którzy uważają się za postępowców. Nieźle się poprzestawiało w głowach.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demo jest dostępne do pobrania na konsolach. Dobrze że pograłem, wiem że nie kupię. Gra się świetnie ale tak jak w przypadku calibura zalatuje budżetówką - biedna tła, długie loadingi, wycięte postacie. Online grałem.na konsoli więc było (pipi)owo wiadomo console wifi warriors. Gra ok ale nie za pełną cenę. Miejscami brzydsza i mniej dynamiczna niż doa5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...