Skocz do zawartości

Dead or Alive 6


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj grało mi się świetnie dałem filtrowanie online matchy na 4+ kresek i miałem niezłe połączenia. 

Gra jest dobra dla ludzi co nie mają ochoty siedzieć dziesiątek godzin w trening mode, a jedyna trudność manualna to rzuty łączone graplerow i ninjów ale i to wystarczy nauczyć się na pamięć.

Nowość w systemie to przycisk Special(R1) Ma dwa paski - przód + Special wykorzystuje oba i robi super atack, a tył + special wykorzystuje jeden i robi jakieś super przechwycenie. W dodatku naciskanie special robi autocombo - dobre dla początkujących ale chyba można przechwycić.

Można po prostu wskoczyć online i dobrze siębawić , a juggle i combosy załapiemy naturalnie.

 

Tak to idealna bijatyka 3D dla was i dla mnie drodzy forumowicze po trzydziestce.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Alastor84 napisał:

(bez Nyotengu i Phase 4)

 

Można pograć Nyotengu i Phase 4.

 

Wybieramy Tutorial, wciskamy trójkąt żeby przejść na Character Specific Tutorial i wybieramy np Nyotengu. Nie robimy jej tutoriala i ćwiczymy wszystkie inne jej zagrania.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po ograniu dema, mocno zastanawiam się nad kupnem. Gdyby nie fakt, że gra pewnie za jakiś czas wyjdzie w edycji Ultimate, brałbym na premierę. Z Nyotengu i Phase 4 też pojechali. Miałem nadzieję, że to tak jak z Goku SSGSS i Vegetą w DBFigterz tylko wcześniejszy dostęp i będzie można je odblokować samemu. 

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Stinkmeaner napisał:

Gdyby nie fakt, że gra pewnie za jakiś czas wyjdzie w edycji Ultimate, brałbym na premierę. 

 

To najlepiej odpuść bijatyki bo prawie każda dostaje jakąś nowszą wersję po jakimś czasie. Już od lat 90 tak było.

Np. Street Fighter 2 dostał od (pipi)a wersji, MK3 dostało Ultimate.

Współcześnie to Mortal Kombat X dostał XL, SFV dostał AE, Injustice 2 dostało Legendary, Guilty Gear Xrd dostało Rev 2, Blazblue od (pipi)a wersji itp itd.

 

Za 2 lata to mogę kupić grę singleplayerową za 50zł, bo bitka może być już martwa online.

 

Z tymi Nyotengu i Phase 4 to masz rację kur.ewski zabieg "kup grę wcześniej to otrzymasz wszystkie postacie, a jak nie to masz okrojoną i się (pipi)".

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

 

Może i cycki podskakują mniej żwawo niż dawniej, ale fun ten sam :nosacz3:

Gra się tak miodnie, że ostro zastanawiam się nad day1. Ta pozorna prostota tego systemu walki znów mnie kupiła, a że będzie kilka wersji to już standard. Na szczęście to nie Street Fighter, więc może oprócz premierowej wyjdzie jedna, a nie 5 :kaz:

 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają symbole połączenia na górze po kablu na dole wifi:

r2lsb6kqyji21.jpg?width=640&crop=smart&a

 

Na turniejach często zdarzają się dyskwalifikacje przez wciśnięcie pauzy. W DOA6 rozwiązali ten problem - w trybie Tournament nie będzie po prostu Pauzy.

Niby mała rzecz al;e nikt na to wcześniej nie wpadł. Oznaczenie wifi też miało chyba tylko Injustice 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Input lag zależy na razie od sprzętu na jakim się gra. Najgorszy jest na zwykłej ps4 najniższy na xonex. Tak się to prezentuje wg tego typa:

  • PS4 Slim: 8.0 frames
  • PS4 Pro: 7.8 frames
  • Xbox One S: 7.3 frames
  • Xbox One X: 6.5 frames

Pewnie na PC będzie najmniejszy ale ja chciałem grać na PS4 bo na PC nie będzie graczy po dwóch tygodniach.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, devilbot napisał:

Pewnie na PC będzie najmniejszy ale ja chciałem grać na PS4 bo na PC nie będzie graczy po dwóch tygodniach

+1 z mojej strony. Z moich doświadczeń: na piecu każda bijatyka w online jest martwa +/- po miesiącu od premiery, później zostaje co najwyżej garstka wymiataczy. Niejakim wyjątkiem jest tu ostatnie Mortal Kombat, w którym nadal spokojnie jest z kim pograć, ale na konsolach pewnie i tak gra w opór więcej ludzi. Także DoA6 też wezmę na PS4 :lapka:

 

Input lag przeżyję, z nadzieją, że jakoś go Chińczyki upaczują. I tak głównie to chcę sobie pykać z ziomem przy browarze, albo samemu sesyjnie pomiędzy "poważniejszymi" tytułami, więc turniejowe warunki do podbojów rankingów mi niepotrzebne :)

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2019 o 20:08, devilbot napisał:

Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają symbole połączenia na górze po kablu na dole wifi:

r2lsb6kqyji21.jpg?width=640&crop=smart&a

 

Na turniejach często zdarzają się dyskwalifikacje przez wciśnięcie pauzy. W DOA6 rozwiązali ten problem - w trybie Tournament nie będzie po prostu Pauzy.

Niby mała rzecz al;e nikt na to wcześniej nie wpadł. Oznaczenie wifi też miało chyba tylko Injustice 2.

 

W tekken 7 jest taki tryb, ale nie blokuje on np. PS Button takze no 

 

Wbudowany input lag online jest czyms normalnym przy czym 8 klatek to sporo. Opoznia to czas reakcji o 8/60 sekundy i ma znaczenie w przypadku nieco bardziej kompetetywnej gry i blokowaniu/lapaniu/rwaniu na refleks. Nie ma wplywu na wizualia.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...