Skocz do zawartości

Dead or Alive 6


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszesz. Wszystkie postacie i story mode, którego nie włączyłem od premiery ale podobno fatalne jest nawet jak na mordobicie.

 

W wersji Core można pograć każda postacią w training mode dajesz - > tutorial -> trójkąt i character specific tutorial i nie robisz tutoriala tylko obczajasz postać 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

2 postać z KOF w DOA6 kiedy mniej więcej ma być ujawniona ? Mam nadzieje że to nie będzie Kula... Coraz większa "kolonia" postaci dla mangoz(pipi)ów "robi się" w DOA. Kiedyś w DOA było więcej męskich postaci, później nastąpiła "równowaga", teraz więcej dodają postaci kobiecych, wiadomo ciuszki i "stulejarstwo" się cieszy. Szkoda tylko że za tym nie idzie "jakość" jeśli chodzi o postacie kobiece (design/styl walki). Ostatni patch i lekkie zmiany w systemie. Mam nadzieje że tak jak w DOA5 nowe areny będą darmowe. Oby dodali też jakieś stroje do odblokowania a nie tylko dlc Niestety nie można stroju (dlc) dla 1 postaci kupić na PC :/ Podobno tylko na XO jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mai ok, Kula nie, mam nadzieje że następne postacie będą lepsze. Za dużo od DOA5U "głupiutkich panienek" się pojawiło. Jasne DOA zawsze było "mangowe", ale dopiero od DOA5U zaczęli dodawać postacie typowe dla mangoz(pipi)ów. Jeśli nadal będą dodawać postacie z KOF to liczę na Kyo/Andy. Mai kupię, Kulę olewam. 

 

Wyszukiwanie walk rankingowych na PC trwa wieczność(kabel, nie WiFi). Na dodatek jak już kogoś znajdzie to i tak do walki często nie dochodzi. Masakra, niech w końcu coś z tym zrobią. No chyba że większość graczy jest na lobby lub olała tę część/serię. Ciekawe jak jest na PS4/XO.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

aoON3vJ.jpg
 

Pod nieobecność kultowej VF śmiało można dać DoA szansę. Gra się w nią bardzo dobrze. Ja z zakupu jestem zadowolony. Graficznie wypada tak sobie, szczególnie jeżeli wcześniej pograło się w najnowszego Mortala, ale za to animacja jest kapitalna. Jeżeli chodzi o audio, to rewelacji tu nie ma. Tryb fabularny jest krótki i skrojony raczej pod nastoletnich Japończyków (młoda dziewczyna wpada na inną, rumienią się, piszczą i zaczynają się w jakimś laboratorium okładać), ale to co najważniejsze, czyli system walki, wypada tu znakomicie i daje dużo satysfakcji. Kod sieciowy też jest niczego sobie. Były lepsze (BlazBlue) bywały też gorsze (ostatni Tekkeniec). W serię Dead or Alive gram od pierwszej odsłony i uważam, że jej miłośnicy będą się (bardzo) dobrze przy najnowszej odsłonie bawić. Z czystym sumieniem można jej wystawić 8/10. :i_am_so_happy:

@oFi, @devilbot dziękuję za pomoc z osiemnastą misją :drinks:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mai i Kula już dostępne. 28,99 zł za 1 postać (STEAM). Postać + stroje 57,99 zł. Trochę drogo, chyba poczekam na obniżkę. W końcu na PC (i pewnie na PS4) można kupić pojedynczy strój. Na STEAM za 7.19zł :shok: Normalnie szok, bo znając KT spodziewałem się 15zł :P

 

Pograłem trochę online przeciwko Kuli. Ja (pipi)ę co za irytująca/w(pipi)iająca postać. Kolejna śmieciowa postać dla mangoz(pipi)ów/inceli i innych z(pipi)ów. Taka fajna seria, świetny system walki/areny/muzyka/większość postaci (męskich i damskich) zaczyna "gnić" przez te piszczące z(pipi)ane postacie (Marie Rose/Honoka/Kula). Coś czuję że to dopiero początek inwazji tego "czegoś". Zresztą nie tylko mnie się to nie podoba, no ale co z tego skoro "głos sprzeciwu" ginie wśród podniety wielbicieli tego typu "słodkich/głupiutkich" postaci...

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cytując klasyk "not great, not terrible" :nuke: Jako gracz starej daty, wolę starą szkołę. Czyli komplet, a bonusy (dodatkowe postacie) zdobywało się grając.
Wiem, wiem, inne czasy nastały. Ludzie to kupują, więc twórcy takie opcje z miłą chęcią wrzucają. I tak dramatu nie ma, bo pamiętam, że dla przykładu SF V kosztował nieco ponad 40zł, a Capcom wrzucał pakiet strojów wycenionych na niemal sto zł, a w BlazBlue kolory jednej postaci kosztowały ponad dwadzieścia złotych, a opcje głosowe 104 zł :shok:
Tyle dobrze, że DoA ma naprawdę sporo tej zawartości i grający nie ma uczucia, że czegoś brak, że znowu dostał betę w pełnej cenie.

Jak wspomniałem ostatnio, grając w Dead or Alive bawiłem się bardzo dobrze przez 40 godzin i być może za jakiś czas do gry wrócę. Shiranui idealnie do tej pozycji pasuje, natomiast Kula, to typowa japońszczyzna. Liczę na jakiś sensowny zestaw w przyszłości, odpowiednio przy tym wyceniony.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

https://shoryuken.com/2019/07/20/dead-or-alive-6-season-2-announced-includes-new-character-music-and-bonus-costumes-for-marie-rose-and-honoka-seaside-eden-pack-launches-july-23/

 

Nowa postać, na 99% żeńska (5 strojów). Chyba totalnie olali męskich wojowników w tej serii. Szkoda. Mam nadzieje że nowa wojowniczka będzie w miarę "normalna", ciekawa pod względem designu/stylu walki. Oby to nie była kolejna infantylna do porzygu postać dla mangoz(pipi)ów. Cieszy nowa arena, ale szkoda że tylko jedna. Stroje olewam, nic ciekawego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Podobno Tamaki z "siatkówki" ma być nową postacią. Jeśli tak będzie to dla mnie ta seria jest martwa. Zresztą wystarczy poczytać komentarze na twitterze/facebooku/forach. Większość to skrajnie napaleni idioci/mangoz(pipi)y. I niestety jest ich dużo dlatego coraz więcej jest "loli-panienek" w DOA. Już wolę cyborgi/niedźwiedzie i inne "dziwne" postacie w Tekkenie. Przynajmniej tam jest jakiś "umiar". 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.