Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)

Featured Replies

Z przyjemnością dam Dinseyowi moje pieniążki w dniu premiery. :usmiech: 

  • Replies 627
  • Views 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • GWIEZDNE  Powstawnie Skywalkerów WOJNY   Mijaja dwa lata od nakrecenia najgorszej czesci Gwiezdnych Wojen i wciaz pamietane sa debilizmy utkane w disneyowskiej fabryce popelin

  • Oh boy, nie zawiodłem się xd    To, że ep IX jest stracone było wiadome w dniu premiery TLJ. RJ zrobił habilitację z tego jak nie tworzyć środkowego epizodu trylogii, spuszczając w kiblu TFA

  • MaiorZero
    MaiorZero

Przypominam, że Lando jest panseksualny i chciał wyruchać robota, którego potem połączył z Sokołem. Także będzie pchane w wydech. 

Czekam z niecierpliwością. Poprzednie dwa były super imo. Żyjcie z tym.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Już miałem być w szoku,  ale wtedy zobaczyłem podpis Tapatalk.

5 godzin temu, ASX napisał:

Pierwsza scena jest okropnie glupia

 

Niestety z tego co widzę po intrygującym TLJ który zabrał historie w ciekawy punkt, szykuje się kolejny bezbieczny produkt od Abramsa, ktory pewnie zignoruje wszystko to co było najciekawsze w poprzedniej częsci

 

A co było ciekawego w poprzedniej części?

Już miałem być w szoku,  ale wtedy zobaczyłem podpis Tapatalk.
Hmm? Co z nim?

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Jest piękny.

Zdziadziały lando po dwóch zawałach. Tego oczekuję po nowej trylogii. 

 

No nic, może sceny z Kylo Renem będą fajne 

Ogólnie łodafak ze hełmofon musiał  zanieśc do kowala/ Nie stać go na zrobienie sobie 5 zapasowych?

5 minut temu, Czezare napisał:

A co było ciekawego w poprzedniej części?

 

Wątek zrezygnowanego wątpiącego mistrza Jedi, relacja Kylo i Snoke'a, rodzice Rey 

 

No trochę było. Spodziewałem się kolejnej disneyowskiej sztampy, a dostałem historie która mnie zaskoczyła, zakończoną w miejscu którego się się nie spodziewałem

Nie ma na tej planecie tak słabego iflmu by nie znalazł grupy odbiorców, więc się nie dziwię pojedyńczym pozytywnym recenzjom.

Edited by milan

Asax, ty musisz byc bardzo wrazliwy skoro poruszaja cie te watki w tlj i rodziny plywajace razem w SoT.

Jest piękny.
Dziękuję. Zostawię.


Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Kylo to jedyne co wyszło tym zyebanym filmom :/ ehh 1-3 ale to było 

Ej teraz do mnie dotatlo, ze Landa nie bylo w 8ce. Pewnie mialem taki skojarzenie bo byl w filmie o Hanie. Bede rozczarowany jak to nie okaze sie byc stary Finna. Albo przynajmniej niech padnie "what's up nigga" zeby pokazac udawnay disneyowski dystansik.

16 minut temu, milan napisał:

Nie ma na tej planecie tak słabego iflmu by nie znalazł grupy odbiorców, więc się nie dziwię pojedyńczym pozytywnym recenzjom.

Co?

 

Przecież fakty są takie że film został dobrze przyjęty i zdecydowana  wiekszość recenzji jest pozytywna.

Jedyny murzyn w wieku 30+ w galsktyce musi byc synem Lando

Co?
 
Przecież fakty są takie że film został dobrze przyjęty i zdecydowana  wiekszość recenzji jest pozytywna.
Te się nie liczą. Tylko ta milana i te z którymi się zgadza.

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

User scory pokrywaja sie z moimi :) i tto znaczaco. Nawet epizod 1 ma lepsza srednia widzow.

Nie widze powodu by odrozniac w tym przypadku krytykow od widzow. Tym bardziej ze jestem widzem.

Last jedi 44% oczywiscie to fake konta skrytych fanatykow 7 epizodu:dynia:

Raz piszesz o recenzjach, teraz wyskakujesznz z jakimś user score...

 

Oj miotasz się

1 minutę temu, ASX napisał:

Raz piszesz o recenzjach, teraz wyskakujesznz z jakimś user score...

 

Oj miotasz się

Recenzje filmów i gier na forum potrafią mieć 5 znaków, do ocen  userów często dodawane są krótkie komentarze osiągające czasami rozmiary recenzji.

Nigdzie nie pisałem że odnosze się do recenzji krytyków i dziennikarzy, bardziej chodziło mi o opinie.

Edited by milan

Jest tylko jedna, sluszna recenzja tej spier.doliny. Polecam sobie odswiezyc przed pojsciem do kina sciagnieciem torrenta.

 

 

Mozna juz pisac posty wyjasnijace szejdiemu dlaczego w miejscu uderzenia szczatkow gwiazdy smierci jest morze i laka a nie krater wielkosci Teksasu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.