April 13, 20197 yr Przypominam, że Lando jest panseksualny i chciał wyruchać robota, którego potem połączył z Sokołem. Także będzie pchane w wydech.
April 13, 20197 yr Czekam z niecierpliwością. Poprzednie dwa były super imo. Żyjcie z tym. Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
April 13, 20197 yr 5 godzin temu, ASX napisał: Pierwsza scena jest okropnie glupia Niestety z tego co widzę po intrygującym TLJ który zabrał historie w ciekawy punkt, szykuje się kolejny bezbieczny produkt od Abramsa, ktory pewnie zignoruje wszystko to co było najciekawsze w poprzedniej częsci A co było ciekawego w poprzedniej części?
April 13, 20197 yr Już miałem być w szoku, ale wtedy zobaczyłem podpis Tapatalk.Hmm? Co z nim? Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
April 13, 20197 yr Zdziadziały lando po dwóch zawałach. Tego oczekuję po nowej trylogii. No nic, może sceny z Kylo Renem będą fajne
April 13, 20197 yr Ogólnie łodafak ze hełmofon musiał zanieśc do kowala/ Nie stać go na zrobienie sobie 5 zapasowych?
April 13, 20197 yr 5 minut temu, Czezare napisał: A co było ciekawego w poprzedniej części? Wątek zrezygnowanego wątpiącego mistrza Jedi, relacja Kylo i Snoke'a, rodzice Rey No trochę było. Spodziewałem się kolejnej disneyowskiej sztampy, a dostałem historie która mnie zaskoczyła, zakończoną w miejscu którego się się nie spodziewałem
April 13, 20197 yr Nie ma na tej planecie tak słabego iflmu by nie znalazł grupy odbiorców, więc się nie dziwię pojedyńczym pozytywnym recenzjom. Edited April 13, 20197 yr by milan
April 13, 20197 yr Asax, ty musisz byc bardzo wrazliwy skoro poruszaja cie te watki w tlj i rodziny plywajace razem w SoT.
April 13, 20197 yr Ej teraz do mnie dotatlo, ze Landa nie bylo w 8ce. Pewnie mialem taki skojarzenie bo byl w filmie o Hanie. Bede rozczarowany jak to nie okaze sie byc stary Finna. Albo przynajmniej niech padnie "what's up nigga" zeby pokazac udawnay disneyowski dystansik.
April 13, 20197 yr 16 minut temu, milan napisał: Nie ma na tej planecie tak słabego iflmu by nie znalazł grupy odbiorców, więc się nie dziwię pojedyńczym pozytywnym recenzjom. Co? Przecież fakty są takie że film został dobrze przyjęty i zdecydowana wiekszość recenzji jest pozytywna.
April 13, 20197 yr Co? Przecież fakty są takie że film został dobrze przyjęty i zdecydowana wiekszość recenzji jest pozytywna.Te się nie liczą. Tylko ta milana i te z którymi się zgadza. Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
April 13, 20197 yr User scory pokrywaja sie z moimi i tto znaczaco. Nawet epizod 1 ma lepsza srednia widzow. Nie widze powodu by odrozniac w tym przypadku krytykow od widzow. Tym bardziej ze jestem widzem. Last jedi 44% oczywiscie to fake konta skrytych fanatykow 7 epizodu
April 13, 20197 yr Raz piszesz o recenzjach, teraz wyskakujesznz z jakimś user score... Oj miotasz się
April 13, 20197 yr 1 minutę temu, ASX napisał: Raz piszesz o recenzjach, teraz wyskakujesznz z jakimś user score... Oj miotasz się Recenzje filmów i gier na forum potrafią mieć 5 znaków, do ocen userów często dodawane są krótkie komentarze osiągające czasami rozmiary recenzji. Nigdzie nie pisałem że odnosze się do recenzji krytyków i dziennikarzy, bardziej chodziło mi o opinie. Edited April 13, 20197 yr by milan
April 13, 20197 yr Jest tylko jedna, sluszna recenzja tej spier.doliny. Polecam sobie odswiezyc przed pojsciem do kina sciagnieciem torrenta.
April 13, 20197 yr Mozna juz pisac posty wyjasnijace szejdiemu dlaczego w miejscu uderzenia szczatkow gwiazdy smierci jest morze i laka a nie krater wielkosci Teksasu.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.