Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)

Featured Replies

Głos Luke'a, śmiech Palpatina i Lando. Nadal mącenie postaciami "z dobrych czasów" żeby ukryć smak gówna w palecie. Tytuł to fabularna ostatnia deska ratunku, że może jeszcze skywalker się uchował bo obecne postacie są z tektury.

  • Replies 627
  • Views 74.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • GWIEZDNE  Powstawnie Skywalkerów WOJNY   Mijaja dwa lata od nakrecenia najgorszej czesci Gwiezdnych Wojen i wciaz pamietane sa debilizmy utkane w disneyowskiej fabryce popelin

  • Oh boy, nie zawiodłem się xd    To, że ep IX jest stracone było wiadome w dniu premiery TLJ. RJ zrobił habilitację z tego jak nie tworzyć środkowego epizodu trylogii, spuszczając w kiblu TFA

  • MaiorZero
    MaiorZero

@Figuś jest temat o tym filmie trochę niżej :gayos:

Teaser spoko. Tylko zastanawia mnie podtytuł- koniec sagi o Skywalkerach a oni nazywają film 'Powstanie Skywalkerów' XD

 

1 minutę temu, Masorz napisał:

@Figuś jest temat o tym filmie trochę niżej :gayos:

Teaser spoko. Tylko zastanawia mnie podtytuł- koniec sagi o Skywalkerach a oni nazywają film 'Powstanie Skywalkerów' XD

 

Kto by szukał Gwiezdnych Wojen :rayos:

17 minut temu, Sebas napisał:

Głos Luke'a, śmiech Palpatina i Lando. Nadal mącenie postaciami "z dobrych czasów" żeby ukryć smak gówna w palecie. Tytuł to fabularna ostatnia deska ratunku, że może jeszcze skywalker się uchował bo obecne postacie są z tektury.

postacie z tektury? No nie mów że za 30 lat nie będziesz pamiętał murzyna i baby jedi 

Za 30 lat to może mało co pamiętać.:reggie:

(pipi)a, się okaże że horokruksy były i Palpatine wraca dzięki hełmowi Vadera czy coś.

Ok -  pierwszy seans będzie z torrenta, żeby Disney nie powąchał moich 20 zł. ;)

Ja rowniez. Albo jak ktos postawi.

Niestety LJ to najwiekszy zawod w moim zyciu. Nie dam juz (pipi)om ani zlotowki. Jedynie spin offy sa spoko.

Obejrze najgorsza kinowke by sprawdzic

1 godzinę temu, Figuś napisał:

 

Scaliłem i pozdrawiam.

W scenie skakania nad statkiem kosmicznym brakowało tego kawałka

 

 

Będzie beka jak jedna z teorii się sprawdzi, że 

Kylo zginie, Rei będzie matką Anakina

No nie sprawdzi się, bo w nowym kanonie nie było podróży w czasie, o ile mi wiadomo. Jedynie w komiksach Vader ujrzał wizje przeszłości. 

Tzn. chyba, że sklecą Deloreana na szybko.

Disney nie bedzie sie bawil w jakies podroze w czasie. Zrobi to po swojemu - pustynia (tak jak w ep 6), latajace zaglowka (tak jak w ep 6), palpatine (tak jak w ep 6), bohaterowie gdzies tam a sokol milenium gdzies indziej (tak jak w ep 6). Zeby tylko konkluzja nie byla taka, ze pod koniec filmu znadjuja tego Palpatinea ale walka z nim dopiero w nowej trylogii. Tego bym nie przezyl.

 

A moze imperator caly czas mieszkal w mieczu vadera? Jak pier.dolony dzin xD

niesamowita generacja  trylogia

Myślę że śmiech palpatina pochodził z jakiegoś dzwnoka komórki szturmowca, przecież Palpi za stary by żyć.

Najlepsze jest to, że ludzie już robią z Palpatine'a głównego złego w nowej części :pawel:

A tam pewnie będzie flashback lub force ghost na 2 minuty jak Yoda.

No nie wiem, po tym gównianym disneyu to można spodziewać się niespodziewanego. Dobrze, że dałem sobie siana z tymi SW po 7 epie.

Pierwsza scena jest okropnie glupia

 

Niestety z tego co widzę po intrygującym TLJ który zabrał historie w ciekawy punkt, szykuje się kolejny bezbieczny produkt od Abramsa, ktory pewnie zignoruje wszystko to co było najciekawsze w poprzedniej częsci

 

Powrót Palpatine przemilcze

13 godzin temu, Masorz napisał:

No nie sprawdzi się, bo w nowym kanonie nie było podróży w czasie, o ile mi wiadomo. Jedynie w komiksach Vader ujrzał wizje przeszłości. 

Tzn. chyba, że sklecą Deloreana na szybko.

W rebelsach jest 

8 godzin temu, Masorz napisał:

Najlepsze jest to, że ludzie już robią z Palpatine'a głównego złego w nowej części :pawel:

A tam pewnie będzie flashback lub force ghost na 2 minuty jak Yoda.

I pewnie tak bedzie. Bo musieli czyms przyciagnac fanow pierwszej trylogii. Dwie strony tematu a nikt nie napisal, ze cieszy sie na dalsza czesc historii murzyna i Rose czy nie moze doczekac na pojedynek Ray vs Kylo. Wszyscy pier.dola o Palaptine bo podswiadomie wiedza, ze wystapil w 3 dobrych filmach i naiwnie licza, z ten film tez bedzie dobry.

Ale chu,jnia

14 minut temu, Mejm napisał:

I pewnie tak bedzie. Bo musieli czyms przyciagnac fanow pierwszej trylogii. Dwie strony tematu a nikt nie napisal, ze cieszy sie na dalsza czesc historii murzyna i Rose czy nie moze doczekac na pojedynek Ray vs Kylo. Wszyscy pier.dola o Palaptine bo podswiadomie wiedza, ze wystapil w 3 dobrych filmach i naiwnie licza, z ten film tez bedzie dobry

 

Wow starzy ludzie jarają się tym co im podnosiło Michałka jak byli dziećmi. Niesamowite

Wow jaki ty szpec od marketingu.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.