Skocz do zawartości

Gierkowe rozczarowania


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Kurcze to ja jestem niezły bo oceniając takie rozczarowanka (chociaz to za duże słowa bo nic od tych gier nie oczekiwałem) jak Horizon Zero Dawn czy God of War to chociaż gry skończyłem a nie potrzebnie. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, _Be_ napisał:

To chyba ześ w Uncharted 3 nie grał. 

 

Grałem, trójka fabularnie dużo gorsza od czwórki, ale były fajne akcje, z których Uncharted słynął, jak w samolocie, czy tonącym statku. W U3 było może za dużo strzelania, ale jednak to zawsze więcej gry w grze, a nie nudne łażenie. Dla mnie U4 to najgorszy zawód, może również dlatego, że oczekiwania miałem zbyt wysokie, nie wiem. I dla mnie najważniejszy jest gameplay, gameplay, gameplay! Strzelanka ma być strzelanką, a skradanka skradanką. Urozmaicenia są fajne, ale muszą pasować do gry, tak jak w U2, zamiast nudnego łażenia, było strzelanie na pociągu, czy ucieczka przed czołgiem, czy akcja w walącym się budynku, takie coś rozumiem. Chu z fabułą jak mechanika czy gameplay jest do du, Ninja Gaiden też nie miał fabuły, że tak powiem, a gra dla mnie była wybitna, przez świetny gameplay.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Po części się zgadzam bo faktycznie w U4 oskryptowanych pełnych akcji motywów jest nie wiem kilka? Do tego końcowa sekwencja na wyspie była za długa i zbyt zmulona, do tego etapy jak te flashbacki z dziecinstwa Drake i Sama będące interaktywnym muzeum a nie grą też nie należały do moich ulubionych ale i tak jakoś tak się składa, że U4 to jest dla mnie najlepsza część tej serii. Co z tego, że w takim Uncharted 3 masz dużo gameplayu jak on sam w sobie był słaby? W U4 chociaż strzelanie doszlifowali na tyle, że grało się przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Ficuś napisał:

Jakie 40min?

A nie wiem, na xboxie w statystykach pokazuje, że 40min zagrałeś. 

Teraz, oni napisał:

Rise of the Tomb Raider - podobał mi się reboot, oczekiwałem więcej tego samego. Otrzymałem nudną metroidvanie, z przegiętym i niepotrzebnym craftingiem w nudnym radzieckim kołchozie 

Ten caly reeboot i sequele to są tak niepotrzebne gry, że naprawdę jestem w szoku, że się to komuś podobało. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jest to całkiem możliwe, dlatego nie chciałem oczerniać ani nic. Kurczę ale to była fajna walka :usmiech:

 

 

 

 

Albo budynek :obama:

 

Jedna walka z bossem a lepsze niż wszystko co Insomniac zrobiło w Spidermanie

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, oni napisał:

Nie jestem zwolennikiem polowania na czarownice, ale na obronę Ficka powiem że mógł grać offline 

 

Ficek dużo gier zaczyna... i nie kończy... i słusznie, bo po co się męczyć na siłę? Ja tylko raz tak zrobiłem, pierwszy i ostatni, z U4, za długo czekałem, aż akcja się rozkręci. Teraz daje grze pierwszą i drugą (po przerwie) ostatnią szansę.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

No i zas beda teorie bo xone juz oddany grogowi i to sformatowany, do tego tam z cztery konta mialem, w tym min kyo xddd

 

 

 

nie, żebym na siłę próbował komuś to doyebać, ale biorąc pod uwagę to, żę SO ma 1 save per profil, to dziwne by było, byś grał nie na swoim. No chyba, że wywaliłeś save np. Kyo to okej :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Najlepszy traczek :fsg:

5 minut temu, Ficuś napisał:

No i zas beda teorie bo xone juz oddany grogowi i to sformatowany, do tego tam z cztery konta mialem, w tym min kyo xddd

 

 

No ale grałeś na czyimś innym profilu? Po co graleś 40minut na swoim żeby potem grać na innym? Nie chodzi mi o to żeby ci doje,bać, masz swoją opinie i ok nie podobal ci się gra i też ok, ale nie wiem troche obiektywizmu by się przydało i dlatego się zdzwiłem, że po 40 minutach oceniłeś grę. Ja tak samo zrobiłem z Horizonem ZD po 2h już chciałem sprzedawać grę ale potem znów podszedłem do gry i udalo się skończyć i historia nawet była fajnie zbudowana, nie był to mesjasz ot gierka na 7 ale no jakbym za pierwszym razem tylko bazował na swoim przeczuciu to wypowiadałbym się trochę krzywdząco i tyle.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.