Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)a, Panowie, ta gra jest boska... nie dość że czujesz strach to zaintrygowanie i to uczucie że bohaterka wie że tam jesteś i te głosy które raz mówią do Ciebie, raz do niej... (pipi)a ideał... ta gra to powinna być na receptę dla ludzi po traumach, nic mnie wczoraj tak nie oczyściło jak chwila z tym dziełem sztuki <3 @Velius naczelny medyk forum, wspaniała dusza i człowiek o złotym sercu. Jak Wy wszyscy tutaj, siadam, gram instaluje, odprężam się i tak w kółko

Odnośnik do komentarza

To chyba tylko ja mam jakieś zaczątki schizofrenii, bo granie w Hellblade na słuchawkach niestety napawa mnie lękiem, nie mogę znieść tych głosów (w dodatku z tak dobrze rozłożonym dźwiękiem przestrzennym) i gdy narratorka zaczyna szeptać w lewe ucho to z automatu włączam pauzę i wracam na głośniki. Dziwna sprawa.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Bzduras powiem Ci z perspektywy osoby która jest w trakcie traumy, ośrodek w mózgu odpowiedzialny za ból sąsiaduje z tym odpowiedzialnym za odczuwanie przyjemności, stąd traumę leczy się albo silnymi bodźcami albo maksymalnym ich wyciszeniem. Dlatego dla mnie ta gra jest jak lek, to samo mam z koleżankami, po śmierci babci raz na jakiś czas przewijała mi się silna potrzeba doznań seksualnych, częściej niż zwykle. Stąd dla mnie ta gra to lek bo dostajesz tak silne bodźce że się rozładowujesz i nie jest to typowy screamer tylko gra która działa właśnie na te ośrodki w mózgu, ktoś ewidentnie korzystał z konsultacji psychiatry przy tworzeniu gry.

Odnośnik do komentarza

O ja Cie...dzisiaj od rana zapchany nos, boli gardło, gorączka a do tego trzeba bylo sie spakowac i jechac 300km do domu. W trakcie trasy cos sie zaczelo dziac z alternatorem ale udalo sie jako tako dojechac. Umeczony wchodze do domu, odpalam na chwile kompa i...

 

9DNz8wk.png

 

Ja pyerdole project warlock :obama::obama: Gierka na ktora najpierw rzucalem zarty ze kto by sie pikselami interesowal a jak obejrzalem kilka gejmplejow to sam chcialem ograc bo wyglada elegancko. Gdy juz mialem leciec i pisac jak bardzo ten gift poprawil mi humor wklepalem jeszcze kodzik bo bylem ciekawy czego mi tam brakuje w kolekcji.

 

0E6SgMX.png

 

tenor.gif?itemid=4798075

 

O ZESZ TY W MORDE co za niespodziewana bomba :obama: Nawet nie wiem co napisac, @Matriks_1111 Ty wariacie bez komputera, alez wspanialy prezent, niespodziewalem sie ze jeszcze cokolwiek dostane a tu nie dosc za taki szok to jeszcze akurat jak mialem zly dzien, CO ZA LUDZIE TU SA :banderas:

Kurła jak ja sie ciesze, nie wiem co napisac, moge tylko powiedziec DZIEKUJE!

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...