Skocz do zawartości

Gris


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Na samym początku już masz upadek z... i odzyskiwanie... nawet zakres ruchów coś mówi, tam co chwilę coś jest do interpretacji. W takim razie tego typu gry nie są dla Ciebie i tyle.

XDD Dobra eot z mojej strony. Za duży autyzm w tym referacie :lapka: 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, sprite napisał:

XDD Dobra eot z mojej strony. Za duży autyzm w tym referacie :lapka: 

 

Dla mnie autyzm to wystawić takiej grze 6/10. To tak jakby wpuścić dresa do muzeum.

 

update: jeszcze odnośnie zakresu ruchów, miałem na myśli ciężkość i lekkość, co też mi dało do myślenia. Jak Ty widzisz tam tylko odzyskiwanie... (twój spoiler) to straszna bieda. Bo to tylko część, tego co ona odzyskuje. No chyba, że masz czarno-biały telewizor to mogłeś nie zauważyć kolejnego elementu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Już we wtorek, GOTY wychodzi na PlayStation 4. Nie jest to tylko prosty port dotychczasowej wersji. Twórcy spędzili sporo czasu, podnosząc znacząco rozdzielczość elementów z myślą o wyświetlaczach 4K. Także dźwięk będzie mniej skompresowany. Do tego dochodzą różnorakie drobne usprawnienia w działaniu gry i oto GRIS na PlayStation 4 Pro kształtuje się jako nowa najlepsza metoda do szpanowania swoim OLED-em. Limited Run prowadzi już przedsprzedaż wersji pudełkowej.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie fakt, czym są słowa samych twórców gry którzy ją faktycznie robią, publikowane oficjalnie przez Sony, w porównaniu z mającym jakże mocną historię w tym dziale, niebełkotliwym narzędziem "uczucie z palca ekspertów forumingu oparte na kompletnie niczym".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...