Skocz do zawartości

GRANBLUE FANTASY VERSUS


Cedric

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Interesowała mnie ta gra od dłuższego czasu (oglądam co jakiś czas Amerykańców jak grają sobie jakieś weekly turnieje) i w końcu kupiłem na ostatniej przecenie na Steam.

Cóż mogę powiedzieć, jak dla mnie to najlepsza bitka 2D ostatnich lat, a grałem we wszystkie większe tytuły za wyjątkiem nowego SamSho.

 

Niestety nie jest to zbyt popularna marka poza Azją, w związku z czym wydaje się być martwa ale to nie do końca prawda. Amerykanie grają na PS4, a EU gra na Steam. Jest to jednak discord fighter, nie ma się co oszukiwać.

Gra łączy przepiękną oprawę od Arcsys (ci goście mają najlepszych artystów w branży IMO) i w miarę fundamentalny system walki znany z SF. Nawet janusze bijatyk szybko ogarną grę i coś pograją, również dzięki bardzo dobremu systemowi tutoriali w grze.

Do tego sporo ciekawego contentu dla pojedynczego gracza - tryb RPG w którym gra zamienia się w beat em upa, walczymy z bossami itd. Super sprawa dla fanów Granblue.

Oprawa dźwiękowa robi mega robotę, każda postać z którą walczymy ma swój własny motyw przewodni, a większość z nich to takie bangery że nie mogę przestać ich słuchać - walki bywają dzięki temu na prawdę epickie.
 


Postaci jest już sporo, gra się nimi podobnie dzięki prostemu systemowi, ale wszystkie są zróżnicowane i fajne - no i są tutaj najlepsze waifu ever :banderas:

Jedyne problemy gry to wysoka cena za podstawkę i sezon passy oraz niska popularność (zasługa coronaświrusa i wysokiej ceny). No i gierka nie ma niestety rollbacka, ale po premierze Strive może się to zmieni?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
28 minut temu, smoo napisał:

Na steam jest turbopromka i podstawka za 7,19pln :lapka: Za tyle to brac i sie nie zastanawiac.

Ile tam jest contentu? Tzn za 7zl to wiadomo ze nie ma co marudzic ale jak 80% ghry obecnie to dodatkowe oplaty to pewnie z nerwow na takie cos oleje.

 

E: apka playstation mi pokazuje ze ze jest po 8.90zl na sklepie sony

E2: a jebac kupilem na Steam

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...