Skocz do zawartości

Doom Patrol - 2019 - DC Universe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serial dobry ale z niewykorzystanym do końca potencjałem no i cierpi na podobną przypadłość co seriale superhero Netflixa: zbyt dużo odcinków.

Najlepiej moje odczucia skomentował Mr Nobody w 13 odcinku. Również w tym samym momencie idealnie podsumował Cyborga. Nic dziwnego, że nie chcieli go w Justice League. 

Serial ma naprawdę tony genialnych pomysłów. I to takich ryzykownych w (pipi). No bo jak inaczej ocenić rzeczy bardziej po(pipi)one niż gadający mózg i goryl w berecie znający francuski? 

Każda z postaci dokłada sporo do zayebistości serialu (oprócz Cyborga). Od The Chief, przez karalucha aż po Mr Nobody'ego. Tudyk postarał się mocno tutaj. Serial jednak cierpi na rozwodnienie głównej akcji. Choć odcinki z Dannym The Street czy ten z sektą są dobrze zrobione są typowymi zapychaczami, które powinny znaleźć się w sezonowym tasiemcu jakieś stacji, a nie odwracać uwagę od głównej fabuły. Co innego gdyby płynnie przewijały się przez wątek główny.

Plus ciągłe wracanie do przeszłości męczy. Serio, jedna wizyta w Underground powiedziała o Jane (i reszcie) więcej niż wszystkie odcinki ze wspominkami Cliffa i Larry'ego.

Cieszy mnie natomiast jak wiele po(pipi)ych rzeczy zaczerpnęli z komiksów i to bez zmian (większych lub mniejszych). Zapowiedź

Spoiler

Dorothy

w następnym sezonie na pewno wrzuci sporo więcej z poronionych (w dobrym tego słowa znaczeniu) pomysłów z komiksów. 

Mimo wszystko troszkę męczyłem się z serialem. Mniej odcinków, a bardziej skondensowana historia i będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem, robisz serial czy film, pompujesz miliony milionów, a zawalasz scenariusz i rozwój postaci. Czyli podstawę, która tak naprawdę jest najtańsza w tym wszystkim. 

 

Ci partacze z DC Movies czy nawet niektórych marveli niech obejrzą Doom Patrol (najlepiej z 5 razy) i zobaczą jak to powinno wyglądać. Jpr, chyba najlepszy serial tego typu. Dałem dyszkę na filmwebie. Budowa postaci to prawdziwe mistrzostwo, od dialogów, przez ich autentyczne motywacje, po samą grę aktorów. Jak ta mała latynoska grała to mało. Wcześniej widziałem ją tylko w jakimś epie Orange is New Black. Szybkie porównanie z Legionem - jak Stevens udawał te swoje "osobowości", których i tak było jak kot napłakał, to zamykałem oczy z nadmiaru kwasu. 

 

No i te pomysły xD mega humor, muzyka, niewydumany dramatyzm. Efekty kuleją, ale no dobra, ci ludzie potrafią zawalić nawet efekty w filmie za 400 baniek, a serial miał chyba budżet lichy. 2 dni i wciągnąłem wszystkie 15 odcinków. Czekam na więcej

Edytowane przez gekon
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...