Skocz do zawartości

Super Mario Maker 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

No hej, dla mnie gra roku. Jest kozacki singiel, ale i tak już popylam w levele graczy, którzy już oczywiście tworzą takie rzeczy, że głowa mała. Wyszukiwanie działa o wiele szybciej niz w jedynce, caly interfejs jest lepszy.

 

No gra życia :banderas: Właśnie skończyłem poziom z Super Mario Sunshine z Sand Birdem w estetyce SMB3.

 

swoją drogą podoba mi się ten nowy styl z 3DWorld. No nie mam pytań, ogólnie gra warta każdych pieniędzy ale jestem nieobiektywny.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ragus napisał:

No hej, dla mnie gra roku. Jest kozacki singiel, ale i tak już popylam w levele graczy, którzy już oczywiście tworzą takie rzeczy, że głowa mała. Wyszukiwanie działa o wiele szybciej niz w jedynce, caly interfejs jest lepszy.

 

No gra życia :banderas: Właśnie skończyłem poziom z Super Mario Sunshine z Sand Birdem w estetyce SMB3.

 

swoją drogą podoba mi się ten nowy styl z 3DWorld. No nie mam pytań, ogólnie gra warta każdych pieniędzy ale jestem nieobiektywny.

Wyjaśnij mi te gre Ragus

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, funditto napisał:

 

Właśnie przeszedłem jego inny level: Desert of Despair 

 

Trudny i ciekawy, ale już znalazłem kilka lepszych. 

 

Jestem w szoku jak szybko pojawiło się tak dużo świetnych plansz 

Przeciez ludzie maja lata praktyki :P

Odnośnik do komentarza

Zapisane na później. Ja tymczasem wbiłem 100% w story mode(wszystkie misje od taskmastera, znajdźki i ciuszki). W sumie musiałem tylko z 500 golda grindować, więc lajt. Singiel całkiem spoko.

 

yg0Cg3Q.jpg

 

Teraz pora na główne danie, czyli pvp race'y i levele community(shell/spring jumpy + speedruny nadchodzę) :banderas: 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam tego gracza:

 

48W-KW5-S5G

 

na ten moment ma 3 bardzo kreatywne poziomy, polecam zwłaszcza ten z 3DW. stylistyka robi, szczerze mówiąc nie pogardziłbym nowym 2D Mario właśnie w szacie 3DW. super to wygląda.

 

sama gra jest genialna, wyszukiwarka z prawdziwego zdarzenia robi robotę, tyle już mam zakładek z zaje,bistymi poziomami że hoho

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...