Skocz do zawartości

Super Mario Maker 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Figaro napisał:

 

A co dokładnie napisałeś, słowo w słowo?

Napisalem pod tekstem ostrzezenia "pointless :(" pod jednym , a pod drugim "pointless level".

@sprite no najlepiej. Az strach w dzisiejszych czasach cokolwiek powiedziec co nie jest chwaleniem lub teczowe bo ktos poczuje sie urazony i bedzie mial mysli samobojcze:rofl:

(Disclaimer: Wiem, ze samobostwo to nie zart i bardzo powazna sprawa, ale w dzisiejszych czasach to jakas patologia z tym urazaniem sie i myslami by ze soba skonczyc wsrod ludzi)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, estel napisał:

Tak to prawda, ale jednak N celuje raczej w mlodszego gracza. Jakbym byl dzieciakiem, ktory spedzil X godzin na tworzeniu poziomu, a pozniej ktos by mi skomentowal "pointless level" to tez by mi bylo przykro. Pewnie nie poszedlbym naskarzyc, ale wiesz. Jestes dorosly, po co robic komus przykrosc ;)

Godziny budowal start a obok stojaca flaga doslownie? :D Bo to tego typu levele byly.

Ale gdzie to jest harrasment/abuse? :D

 

Swoje juz wiem po tych warnach od N (wachanie wspolnych bakow w grupie i zachwycanie sie ich zapachem is a must).

Odnośnik do komentarza

Na takie ścierwo/troll levele dajesz boo i potem potem przy dużych ilościach boo od innych graczy, jego lvl praktycznie nie ma szans zaistnieć w jakichkolwiek trybach. Co do ostrzeżenia, to jestem pewny, że Nintendo z automatu(nie sprawdzają nawet treści) wysyła takie maile przy dużych ilościach reportów za comment. Na bank nie tylko on zareportował Twoje komentarze, tylko jeszcze jakieś randomy. Kiedyś w lolu były podobnie chat restricty rozdawane. A że Nintendo jest dalej w 2005 z online, to nikogo takie akcje nie powinny dziwić.

 

Ostatnio przecież był dobry odpał jak usunęli cudowny, low g kaizo lvl znanemu speedrunnerowi GrandPooBearowi :yao: 

https://www.polygon.com/2019/7/16/20696382/super-mario-maker-2-grandpoobear-level-deleted-kaizo-nintendo

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...