Skocz do zawartości

Super Mario Maker 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, pajgi napisał:

Wydaje się mieć skosy i nową skórkę z SMB3, na razie nie widzę tam nic czego by nie można upchnąć do wersji "delux". Czy są jakieś informacje, które potwierdzają te imaginacje odnośnie skali nowości? 

 

Odpowiedz sobie na pytanie, czy Splatoon2 i SSB Ultimate są twoim zdaniem Deluxe, czy są wystarczająco rozbudowane na numerek 2? Bo że MK8D jest Deluxe to wiadomo, o czym mówi Deluxe przy tytule. Pamiętaj, że wyszło wiele gier bigger, better and more badass, którym śmiało można by przypisać Deluxe.

Odnośnik do komentarza

Zdrowy-Nie wiem, to ja pytam - _-  

Na razie dostaliśmy trailer na którym widać skosy, a nie możliwość robienia Mario 3D, natomiast reakcje wydają się być dużo bardziej optymistyczne niż w przypadku dodania muzyki do Dragon Questa. Z perspektywy laika skala zmian podobna, dlatego pytam c'nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
25 minut temu, pajgi napisał:

Zdrowy-Nie wiem, to ja pytam - _-  

Na razie dostaliśmy trailer na którym widać skosy, a nie możliwość robienia Mario 3D, natomiast reakcje wydają się być dużo bardziej optymistyczne niż w przypadku dodania muzyki do Dragon Questa. Z perspektywy laika skala zmian podobna, dlatego pytam c'nie. 

 

 

no bo fajnie jest mieć pełnoprawnego Mario Makera na Switchu. Gdyby ten z 3DSa nie był kastratem, to pewnie reakcje na tego Switchowego byłyby mniej entuzjastyczne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, MBeniek napisał:

Myślicie, że do pobierania poziomów od innych graczy będzie potrzebny abonament NSO? :/ Bo trochę mnie zaniepokoiło, że do limitki jest dodawane roczne członkostwo. Choć mam nadzieję, że po prostu wyciągam błędne wnioski...

 

2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Ma też być wersja LE z 12 miesięcznym abonamentem online, więc odpowiedzcie sobie sami na pytanie. Mam nadzieję, że pomogłem.

Nie wiem jak powtórzenie tego co sam napisałem ma być jakąkolwiek pomocą, ale ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...