Skocz do zawartości

Synthwave -> Retro Wave, lata 80 - najlepsza era muzyki!


alb84

Rekomendowane odpowiedzi

 Najs, na szybko przejrzałem i wychaczyłem Lightning - Sharks jest dwa razy. Lista dodana do ulubionych będzie słuchanko (jak wykupię spoti na promo :cebula:). VHS Tokyo chyba jedyny cały album :) i niesamowite jest to, że 500 kawałków to w cholerę dużo, a mimo to jeszcze można się pokusić coś dodać :D

 

 Ja się uzależniłem od kupowania muzyki na Bandcampie, to moja główna platforma i brakuje mi opcji robienia playlisty. Aż dziwne 2020 i brak takiego ficzera no porażka. 

 

Lucy in Disguise - Sunset Radio

 

Billy Mays Band - Introspection

 

Yoru - Revisit

 

+ v5 - vokal, pop i chill

 

v6 - dark itp. 

 

+ mała ciekawostka. Po trailerze to taki "Dom z Papieru" dla millenialsów - czyli w porywach pewnie średniak. No, ale Wolfclub i 6 utworów w OST  cieszy :)

105488868_1659240617557493_4228070907909

 

 

Spoiler

Mały bonusik, właśnie przyszło przedwczoraj :banderas:

uc?id=1Y0tqk2puJ1YY_I-Gs-InOoyHq9okaCMx

uc?id=1Y1g7tp01T6-xhVDSq2T8IBEeBETy9B9r

 

Edytowane przez alb84
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy full release z AT 1989 - A Thousand Lives

 

 Hmm, ciężko to nazwać kolekcją, bo jak wszystko przyjdzie to będzie raptem 5 :D. Zaczęło się od "Dark All Day" od Gunship, uyebałem sobie że będę miał ten album na wszystkich nośnikach. tzn co tam mieli na stanie, na CD był preoeder to dokupiłem po prostu vinylka i kasety. Nie mam też jakiegoś ogromnego ciśnienia bo jak sie wkręcę za bardzo, to za dużo popłynę z hajsem ;p tzn. już  i tak wystarczająco korba mi odyebała i nawet nie chcę tego sumować... zresztą, ani kaset ani vinyli nawet nie mam na czym słuchać :dafuq:

Znajdę czas to porobię jakieś fotki :)

 

E. 

Za tydzień NOWY EP od olka. 

106335202_4194229713950872_6134951161313

 Tak na osłodę rzucił, bo wcześniej niestety było info o następnym przesunięciu koncertu. 

Spoiler

106202446_4197165263657317_4292153648190

Teraz 2021 ;(  ale bileciki już wcześniej prawilnie kupione i czekanko. A Wolfclub póki co aktualne w listopadzie w Dublinie, też czekam i nie robię zwrotów :cool:

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

 

 

+

Watch Out For Snakes - Scars 

 

Ace Buchannon - Eye OF The Storm

 

Humanity In Decay - Seed

 

Dodatkowo Dance With The Dead przecenili swoją całą dyskografię. - 90% tj. 5$ za wszystko to jak rozbój. Promo do 6 Lipca.

 

@Bartolinsky uc?id=1aOCYcrVFYTTEeHIqenEAYrjcC7RuqEvk

Na razie na stanie mam tylko to co widać z vinyli.

Od lewej wiadomo Gunship, Brandon, Nina też wiadomo i Iversen. + 10 Lipca ma w końcu przyjść (chyba z 5 miechów czekania)  WICE i prawdopodobnie w ciągu miesiąca MBR. To będzie 6 wtedy. 

 Plus parę kaset, trochę płyt cd, kurtka Gunship i 4 koszulki - 2x Gunship i 2x LeBrock z "koncertu" :) .

 

Ty zbierasz jakiś merch? 

 

Edytowane przez alb84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy album od The Midnight nadleciał :wub: 

packshot.jpg

https://open.spotify.com/album/1WKMbxcldmwnXaCIGgEpUW?si=6nuGx7DoR-eoBVK5imhJRw

 

W dniu 3.07.2020 o 01:05, alb84 napisał:

Ty zbierasz jakiś merch? 

 

Niestety nie, ale chciałbym. Miałem odłożony hajs na jakąś zachciankę i wybrałem jednak rower, ale na pewno w przyszłości chciałbym kupić gramofon i wszystkie interesujące mnie albumy z synthów. Zazdro trochę, bo też bym chciał Ninę czy Gunship i pewnie dostać je dzisiaj to będzie problem :/ 

 

btw. @Perez da radę naprawić linki do albumów ze spotify? Od kilku miesięcy nie wyświetlają się w ogóle.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 Nowy The Midnight spoko , ale jednak Nocturnal i Endless Summer to to nie jest :)Nowe brzmienie i inny klimat bardziej na relaks z blantem. Track Monsters bomba. Covid pomieszał konkretnie, odbiło się też na The Midnight bo mieli właśnie zapowiadać European Tour nr 3 już... szkoda. 

 

 Rowerek bardzo dobra decyzja :) Tu masz Oficjalny sklep Gunship i z dostępnością patrzę nie ma problemu - Take Your Time nie powinno zabraknąć. Ninę kupiłem przez Bandcamp, Sleepwalking winyl to re-release i 250 sztuk zrobili. Jeszcze jest do kupienia. 

 

Spoiler

Na zachętę. 4 dni temu w końcu przyszedł Wice, i warto było tyle czekać. Nebula Edition piękny krążek <3.

uc?id=1fsoo1yXL2F7gIhIh0a7ZyjWpk0l4v-6W

 

uc?id=1fmyalt0IzSKq5xZFWaF8jS4ApWOBKGtm

uc?id=1fs6tBTP2mJcUObnCInejO0kdWFur2Dzp

:)

 

+

Jessie Frye

 

E. 

Właśnie przyszło <3

Spoiler

uc?id=1g0mCUrwNxX5Dk87SWnw1sc_yLuvBoXBL

 

 

uc?id=1ftEPqeWUfSrqeJfO1pYDM_kbmxaWaZUq

 

Edytowane przez alb84
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Make Up and Vanity Set - Breaking News

 

Blood Beat - Cyberborne

 

+ update zakupów z tego tyg.

Spoiler

Przyszedł zamówiony wcześniej MBR. 

uc?id=1k8K7GzfMHUJMiwj8TQhYg8gvkDBGo5fa

 

Dokupiłem pierwszy album Gunship na vinylku. Teraz już mam komplet <3.

uc?id=1k7zjafvKGcTQQCI1WszqT7Y-hOxRYNJi

 

No i skoro wszystko już dawno wymknęło mi się spod kontroli, to nie może zabraknąć klasyki. 

uc?id=1jCoC1MKZeQt9q1OXbEQXkwr1SeH9rGez

 

Edytowane przez alb84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Magnatron III mega playlista. 

 

+Trochę więcej ode mnie. 

 

Terrordyne - High Tech Low Living <3

 

Lazy Laser - Ridee On Space Cowboy -> spaghetti synthwave western.

 

+

31.07 wskoczy LeBrock - Takes All Night

(Dance With The Dead Remix)  + tu na YT

Jeszcze czas, ale już wrzucę. 14.08 Synthian Remixy

 

Przyszły rok zapowiada się niesamowicie. Olek + Nina + The Midnight w Marcu i w Lipcu Outrun the Sun czyli całodniowy event, oby było słoneczko i... ten line up :woot:

uc?id=1p9vR5ht10D1dbtHDqNjYUv0aNmwYuUHK

uc?id=1pCGMktMplryPDgVd9HIzBK6d1438e7wA

 

Nie chcę zabrzmieć creepy czy coś ale, @Bartolinskypiszesz się na ten Outrun? :lapka:

 

E. 

12 October :whyyy:

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2020 o 20:26, Bartolinsky napisał:

Stworzyłem kolejną playlistę w tym jakże pięknym gatunku, więc wrzucam tutaj dla zainteresowanych. Zależało mi na utworach, które będą elegancko pasować podczas jazdy autem nocą, czy wieczornych spacerów podczas tego lata. Ponad 500 utwórów posiadających mnóstwo wokalu, ale także instrumentalnych kawałków, które między innymi przeniosą nas w czasie do lat 80' na plaże w LA.

Czyli sam sztosik i chillowy klimat :banderas:

 

gPyoA5X.jpg

 

 

https://open.spotify.com/playlist/2j6dmIShEEpxFLaZg7FTOP?si=uNBOM0tQQwagr4DXV-qZuQ

 

 

 

 

 

Nightcall też tam jest jakby co.

 

dzięki stary, potrzebowałem playlisty ze Spotify bo wrzucacie tyle tu zacnych kawałków ale wszystko z YT, dzięki za robotę

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Można by też przypiąć do pierwszej strony tę spoti listę. Nie wiem jak się za to zabrać.

 

Tymczasem właśnie wleciał LeBrock x Dance With The Dead. 

 

 

No i cieszy ruch w temacie nowych eventów w przyszłym roku. 5 Czerwiec, Bristol. Nina i Wolfclub

 

btw. 

Dobry wariat ten LukHash. 

 

Edytowane przez alb84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

0021020575_10.jpg

 

 

https://open.spotify.com/album/2SEyP2FQanPzNQq4QrNerN?si=_LYoETSWQfS9lSeN5BBv-A

 

  

W dniu 29.07.2020 o 01:36, alb84 napisał:

Nie chcę zabrzmieć creepy czy coś ale, @Bartolinskypiszesz się na ten Outrun?

 

Niestety z racji wykonywanego zawodu nie mogę planować wypadów tak daleko wprzód :/ Imprezka pewnie będzie wyj.ebana, ale cóż poradzić. Ewentualnie mógłbym się zapowiedzieć ewentualnie około kwietnia, ale pewnie bilety już będą wyprzedane xd 

Sorrki za tak późną odpowiedź, ale zapomniało mi się :lapka:

Edytowane przez Bartolinsky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Lost Outrider - Blush

 

Staring at Screens - Room-> czyli Trevor Something 

 

 

W dniu 7.08.2020 o 16:43, Bartolinsky napisał:

 

Niestety z racji wykonywanego zawodu nie mogę planować wypadów tak daleko wprzód :/ Imprezka pewnie będzie wyj.ebana, ale cóż poradzić. Ewentualnie mógłbym się zapowiedzieć ewentualnie około kwietnia, ale pewnie bilety już będą wyprzedane xd 

Sorrki za tak późną odpowiedź, ale zapomniało mi się :lapka:

 No i ok, jak chcesz to śmiało możesz czekać do kwietnia/maja 2k21 z decyzją. Na ten moment na ten Outrun wybieram się z ziomkiem z irl, a d1 kupiłem 4 wejściówki to mam jeszcze 2 zapasowej bileciki. Także na luzaku, jest czas:lapka:

 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...