Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja chyba też bym szukał coś koło 46 cali...

powyżej 42' gierki w 720p i mniej nie wyglądają zbyt korzystnie (chyba że kogoś kręci granie na drugim końcu pokoju).

Bzdura wszystko zalezy od marki tv i ustawien.

 

 

tak, tak, a na tv z dobrym odświeżaniem obrazu z cinematic 25 robi się 60 fps. pamiętamy :)

 

porównanie 55' za 7 tysi z 42' miałem naocznie. nie polecam zabawy w 720p na tym pierwszym

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja chyba też bym szukał coś koło 46 cali...

 

powyżej 42' gierki w 720p i mniej nie wyglądają zbyt korzystnie (chyba że kogoś kręci granie na drugim końcu pokoju).
Bzdura wszystko zalezy od marki tv i ustawien.

tak, tak, a na tv z dobrym odświeżaniem obrazu z cinematic 25 robi się 60 fps. pamiętamy :)

 

porównanie 55' za 7 tysi z 42' miałem naocznie. nie polecam zabawy w 720p na tym pierwszym

Mozesz miec nawet tv za 20k i tak to nic nie da. Porownaj sobie np. Bravie z Samsungiem powiedzmy kolo 50 cali na pierwszym ladne wygladzanie krawedzi a na drugim zeby krowy. Wypowiedz oparta na testach kilku modeli. Jeszcze dzieki odpowiednim ustawieniom w lepszych modelach tv Sony brak aa mozna zlikwidowac nawet powiedzmy w 50 procentach.

Co do animacji to pisalem o stabilnych 30 klatkach.

 

Kto chce moje ustawienie do Bravi 50 calowej W829 to chetnie sie moge podzielic ale ostrzegam jest oczo(pipi)ne ale tez wyciska maks grafy z gier.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chce kupić nowy TV do PS4 + X1 + Filmy Blue Ray

55 cali, niski input lag.

 

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-sony-kdl-55w815bczy ten będzie okej?

 

Może coś innego w przedziale cenowym ok 3,5 tys?

Świetny wybór, ja mam W809C - trochę nowszy z androidem i jestem zachwycony. Generalnie jak kupowałem zastanawiałem się tylko nad Sony i się nie zawiodłem:)

Odnośnik do komentarza

Nie szukaj dalej , a tu masz model W829B w lepszej cenie http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-55w829b.bhtml, brałbym tego

Te 829 w euro sa powystawowe (w dodatku z pęknietymi matryacami). Nie da sie go juz kupic normalnie w sklepie :(

 

Mój wybór padł na 55w809C - dziś przyjedzie, mam nadzieję, że będę zadowolony :)

Edytowane przez methodment
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak, W805C ma 800Hz, W809C ma 1000Hz, nie różnią się niczym z wyjątkiem tej wartości, która też jest raczej umowna i wiele nie daje.

 

Ja kupiłem ostatecznie Samunga 55H6400 za dobre pieniądze i względem mojego poprzedniego telewizora to jest absolutna przepaść. Wymiana TV dla jakości obrazu potrafi dać tak dużo, że łapię się za głowę ile detali i szczegółów dopiero teraz dostrzegam.

 

Technologia względem 2008 poszła gigantycznie do przodu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ciesze sie, ze technologia obrazu idzie do przodu, szkoda tylko, ze input-lag wciąż jest ogromny  :frog:

 

lag.jpg

 

W najbliższym czasie przejadę sie do sklepów z konsolka i popróbuje te cacka, bowiem ja nie wyobrażam sobie grania powyżej 20ms.

 

 

Jedyny TV, który ja polecam, a bardzo lubie na nim grac w bijatyki t.j Tekken 5 DR.

 

 

Sony KDL42W705B LED

lag.jpg

 

 

 

Czołówka najlepszych TV w jednym miejscu:

http://www.hdtvtest.co.uk/news/input-lag

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...